Znáte všechny vaše erotogenní zóny?

Možná máte pocit, že jste je už objevili všechny: krk, stehna, uši, prsa, rty… a samozřejmě genitálie. Existují však i další zajímavé erotogenní zóny na těle, jejichž dráždění vás dokáže pěkně rozpálit, a které stojí za prozkoumání během dlouhých podzimních večerů … O jakých částech těla je řeč? Podívejme se na ně blíže.

Znáte všechny vaše erotogenní zóny?

Ruce

Na rukách se nachází množství reflexních bodů. Jejich masáž přináší nejen úlevu a uvolnění, ale i vzrušení. Příjemná smyslná masáž prstů na rukou a dlaní, ideálně ve spojení s voňavým masážním olejíčkem, navnadí vaše ruce na horké pokračování milostných her s partnerem …

Chodidla

Podobně jako prsty na rukou, i prsty na nohou jsou velmi citlivé a nachází se na nich množství nervových zakončení. Chodidlo navíc obsahuje akupresurní bod pod názvem „K1“ (nachází se přibližně v třetině chodidla ve směru od prstů, uprostřed), jehož masáž ve vás dokáže nastartovat sexuální energii.

Vlasy

Pokožka hlavy vyniká velkou citlivostí a byla by škoda to nevyužít. Vlasy jsou nejen korunou krásy ale i zdrojem vzrušení – vyzkoušejte si celou škálu doteků, od jemného hlazení po vlasech po pořádně „zahrabání“ prstů či tahání za vlasy, pokud upřednostňujete drsnější ložní hrátky.

Záda

Tato namáhaná část těla patří mezi nejcitlivější erotogenní zóny. Masáž horkými dlaněmi, v kombinaci a levandulovým či růžovým olejem, poskytnou křížem úlevu a jemné polibky na této části těla jsou velmi vzrušující.

Na cestu po vašem těle sice nepotřebuje mapu, ale někdy se vašemu partnerovi sejde pomoc. Před nocí, plnou zkoumání erotogenních zón, se páni mohou posílit například tabletkami na erekci na přírodní bázi, které zvyšují libido a sexuální výdrž. Přípravky s obsahem „zelené Viagry“ – Kotvičníku zemního, jsou volně dostupné online.

Rate this post

Add Comment

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..