Zerex – recenze účinných tabletek na zlepšení erekce

Zerex je vytouženým řešením pro problémy s erekcí. Jeho vývoj se na rozdíl od jiných produktů vydařil už od svého vzniku. Je až neskutečné jak se Zerex na každém trhu, kam přišel, rychle rozšířil. Bude to hlavně tím, že ten kdo vyzkoušel Zerex myslí už jen na kvalitní sex. Vědci se dlouhá léta pokoušeli vyvinout kvalitní produkt proti poruchám, který by splnil očekávání. Konečně se jim to podařilo. Je vyroben čistě na přírodní bázi s kombinací potřebných aminokyselin, které zajistí správné fungování vaší erekce.

Vědci už dávno zjistili, jaké látky potřebujete pro váš kvalitní sexuální život, ale ne každému se podaří dát dohromady správné složení. Ve složení Zerexu jsou zkombinovány aminokyseliny L-Citrulin, L-Arginin, L-Lysin, přírodní stimulant Tribullus terrestris, kořen rostliny MACA, léčivá rostlina Silybum marianum, spektrum vitamínů a minerálů.

Zerex Klasik balení

Každý kdo se zabývá tématem tvrdé erekce se už určitě setkal s pozitivním ohlasem na Zerex. Je to hlavně důsledek jeho příznivého účinku. V mé recenzi se vám budu snažit přiblížit fungování a správné užívání, abyste se uměli správně rozhodnout při výběru.

Kvůli množícím se napodobeninám populárního Zerexu, musím hned na začátek recenze říci, že Zerex kupujte jen na oficiální stránce výrobce, klikněte si zde, na → oficiální stránku.

Značný úspěch produktu se podepsal i na jeho nelegálním kopírování, takovým padělaným výrobkům se doporučuji vyhnout.

Složení Zerexu

Zerex je volně dostupný přípravek bez lékařského předpisu. Proto je dobře seznámit se s jeho obsahem.

Není to lék na poruchu erekce, takže neobsahuje Sildenafil, Vardenafil nebo Tadalafin. Tyto látky jsou vědecky dokázáno, že fungují, ale dávají se jen do léků na předpisy (Viagra, Levitra, ..).

 • B karoten – neutralizuje vznik estrogenu.
 • L-arginin – je to aminokyselina, která má svou roli při tvorbě oxidu dusnatého. Oxid dusnatý uvolňuje cévy a umožní tím jejich lepší prokrvení. Dodává pružnost cévám, které pak pomohou dosáhnout prokrvením penisu kvalitní erekci.
 • L-Citrulin – je další látka, která je zdrojem L-argininu a spolu zajišťují tvorbu oxidu dusnatého, který jak jsem již zmiňovala, prokrví cévy v oblasti penisu a tím pádem dochází ke kvalitní erekci.
 • L-Lysin – také nutná látka, která spolu s ostatními aminokyselinami má schopnosti lépe prokrvit penis a tím zajistí delší výdrž při vašem sexuálním styku.
 • Maca – kořen rostliny z jižní Ameriky – konkrétně z Peru. Domácí obyvatelé ji velmi dobře znají a pěstují si ji pro své potřeby. Má velmi pozitivní účinky na tvorbu spermií, zvyšuje libido, zamezuje únavu a zvyšuje vaši sexuální aktivitu.
 • Mangan – je podstatná látka při tvorbě dopaminu. Má na starosti dostat informace do mozku.
 • Silybum marianum – Ostropestřec mariánský, léčivá rostlina, která má velmi příznivý vliv na váš organismus. Využívána je pro různé léčebné účely při boji s impotencí. Zabezpečuje vznik kvalitní erekce a schopnost mít pohlavní styk, tím že tělu pomáhá prokrvit pánevní část.
 • Tribulus Terrestris – Kotvičínk zemní, zvyšuje hladinu testosteronu – mužského hormonu. Testosteron je látka, která zvyšuje výkonnost, zabezpečuje růst svalů. Je to takříkajíc silná látka pro silných chlapů. Tribulus Terrestris tím pádem zvyšuje vaši sexuální aktivitu.
 • Vápník – je běžně dostupný v různých potravinách. Tím pádem se dostává do našeho těla pravidelně. Podporuje náš aktivní život, zpevňuje naše kosti a také zabraňuje svalovým křečím.
 • Vitamín B6 – další vitamin, který vám bude dodávat nutkání na sex.
 • Vitamín E – zlepšuje průtok krve v těle. To znamená, že při erekci hraje velmi důležitou roli.
 • Zinek – podporuje tvorbu testosteron. To znamená, že je to znovu látka, kterou mají silní a výkonní muži rádi. Podporuje tvorbu spermií.

Zerex Klasik, Zerex Ultragold, Zerex Extralong

Složení Zerexu se liší podle typu produktu. Každá z těchto 3 možností mě splnit svůj účel a proto je dobré, přečíst si, který stav své erekci chcete řešit. V další části se dostaneme ke konkrétním vlastnostem každého produktu.

Pro zlepšení erekce a na běžné problémy s erekcí doporučuji

TIP: získejte slevu 50Kč na Klasik, použijte kupón „dog2“!

Z dlouhodobého hlediska určitě doporučuji Zerex Ultragold

TIP: získejte slevu 130Kč na UltraGold použijte kupón „ULTRA5“!

Na prodloužení erekce a pro opakovaný sex doporučuji

TIP: získejte slevu 50Kč na Extralong použijte kupón „dog2“!

Zerex Klasik – složení

Zerex Klasik - balení, skladování, složení

Je zřejmě nejběžnější volba mužů. Je to řešení pro okamžitou erekci. Po užití tobolky Zerex Klasik udává výrobce okamžitý účinek do 60 minut. Velmi jsem nevěřila tomu, že volně dostupná kapsle bude mít takový okamžitý účinek, ale po zkušenostech mohou moji pacienti tento výrobek s radostí doporučit.

Jeho užití výrobce doporučuje asi hodinku před plánovaným sexuálním stykem. Díky látkám, které obsahuje lze vaše erekce do pohybu a nabudete pocit nezkrotného hřebce. Jako důkaz fungování si můžete zakoupit pouze 1 kapsli Zerexu na zkoušku.

Tobolka Zerex Klasik má složení z přírodních složek L-Arginin, L-Citrulline, L-Lysin, extraktu z bylin MACA, vitamínů a minerálů. Kombinace těchto látek ve vás vyvolá tu správnou atmosféru pro kvalitní a rychlou erekci.

LátkaMnožstvíTyp
Tirbulus terrestris150mg koncentrovaný extrakt
Maca 50mg léčivá bylina
L-arginin50mg aminokyselina
L-citrulin50mg aminokyselina
L-lysin50mg aminokyselina
Teobromin 50mg plod kakaovníku

Zerex Ultragold – složení

Tato varianta výživového doplňku je vhodný v pokročilém věku. Pánové v každém věku touží naplnit potřeby své a své partnerky. Když už nesplňuje vaše tělo potřebnou erekci, tak třeba určitě vyzkoušet Zerex Ultragold. Bere se v dlouhodobém horizontu, každý den jedna kapsle. To zaručí, že vaše tělo se dostane do dob mládí. Zvýší se vám libido, posílí se imunita, zvýší se hladina testosteronu.

Zerex Ultragold - složení, dávkování

Složení Zerexu Ultragold je hlavním faktorem proč si ho vybrat. Obsahuje velmi důležité aminokyseliny (L-Arginin, L-Citrulline, L-Lysin) v kombinaci s extrakty z rostlin Maca, Tribulus Terrestris, měď, zinek a vitamíny B2, B6, B12. Všechny tyto látky jsou v přesně vyváženém poměru, aby byla vaše erekce kvalitní.

Obsah jedné dávky (2 tablety)

LátkaMnožstvíTyp
Tribulus terrestris 300mg koncentrovaný extrakt
Maca 200mg léčivá bylina
Zinek 20mg minerální látka
Vitamín B22,8mgvitamín
Vitamín B6 2,8mgvitamín
Vitamin B12 5 mikrogramůvitamín
Měď2mgchemický prvek

Zerex Extralong – složení

Je vhodný na prodloužení erekce. Nebude se vám stávat trapná situace s předčasnou ejakulací. Výrobce udává průměrný čas prodloužení až na 30 minut a doporučuje užít tobolku asi hodinu před pohlavním stykem. Tato volba je vhodná pro ty, kteří si potřebují prodloužit čas sexu se svou partnerkou. V tomto případě tedy nejde ani o to, že byste měli problém s erekcí, ale o čas, který chcete strávit v posteli.

Zerex Extralong - balení

Složení Zerexu Extralong je kombinací aminokyselin, vitamínů a extrakt bylin, jejichž kombinace vám zaručí prodloužení erekce. Každá látka, kterou Zerex Extragold obsahuje má své místo ve vašem těle.

Účinky uváděné výrobcem

Účinek každého jednoho produktu je individuální. Některé jsou na zesílení erekce, některé na prodloužení erekce, další na zvětšení penisu nebo na různé jiné problémy spojené s erekcí jako například s předčasnou ejakulací.

Zerex Klasik – účinky

Účinek Zerexu Klasik nastává 1 hodinu po vzati tobolky. Síla erekce se vám zvětší tak, jak jste ani neočekávali. Není nic horšího než nebýt připraven na pohlavní styk, po kterém tak toužíte. Výrobce si za svým výrobkům tak stojí, že vám dokáže prodat i jednu kapsli na test.

Zerex Extralong – účinky

Tato varianta je vhodná k prodloužení pohlavního styku až o 30 minut. Jeho účinek je doslova úžasný. Pokud máte problém s krátkým pohlavním stykem, protože váš penis nevydrží více než pár minut, tak třeba určitě vyzkoušet kapsli Zerex Extralong. Kapsli doporučuje výrobce brát pravidelně, aby se potřebné látky dostaly do těla a tím Vám zajistily celkové prodloužení erekce.

Zerex Ultragold – účinky

Uvádí se, že hlavně páni po 40-tce jsou ohroženým druhem. Hlavně pro tuto skupinu je určen výrobek Zerex Ultragold. Samozřejmě 40 rok života je statistický údaj, který nemusí platit pro každou osobu. Je to takový průměr, kdy začínají nastávat problémy s erekcí.

Zerex Ultragold třeba brát každý den a užitečný účinek se dostaví již po pár dnech užívání. Třeba ale dodat, že účinek je pak dlouhodobý a budete připraven na každou sexuální příležitost. Zvýší se Vám libido, hladina testosteronu, chuť na sex a přidanou hodnotou je celkový chod vašeho organismu.

Nežádoucí účinky

Nežádoucí účinky by Vás braním tablet Zerex neměli doprovázet. Celý produkt je vyroben na přírodní bázi se směsí enzymů, vitamínů a minerálů. Tyto látky nejsou v rozumném množství zdraví škodlivé.

Dávkování a užívání

V jakém věku mohu užívat Zerex? Otázka, která zajímá každého.

Je třeba si připomenout, že Zerex není tabletka na předpis. Je určena pouze spodní hranice a tou je 18 rok života. V tomto období výrobce nedoporučuje brát kapsle Zerex.

Určitě si musíte vždy podrobně přečíst informace o daném typu výrobku, protože jeho užíváním se například u nemocné osoby nemusí dostavit potřebný účinek. Pokud se Vám projevují nepříjemné znaky nemocí, tak určitě navštivte svého lékaře.

Zerex Klasik se dávkuje zcela jednoduše. Doporučuje se brát při problémech s erekcí. To znamená, že zhruba hodinu před plánovaným pohlavním stykem si vezmete 1 kapsli a účinek se Vám dostaví ve stanoveném čase. Vaše erekce bude kvalitní a účinná. Užívání není limitováno tím, že kolik tablet si můžete v průběhu dne sebrat. Netřeba to samozřejmě přehánět.

Zerex Klasik - dávkování, upozornění

Dávkování Zerexu Extralong je poměrně jednoduché. Asi hodinu před plánovaným sexem si třeba vzít 1 kapsli. To je dostatečný čas na to, aby se každá látka dostavila do svého cíle a vaše erekce byla kvalitní a dlouhá. Dlouhodobé užívání Zerexu Extralong Vám zaručí kvalitní a hlavně prodloužený sexuální zážitek. Jelikož ho zřejmě budete brát často, tak se netřeba bát bolesti hlavy nebo bolesti břicha. Tím že je vyroben na přírodní bázi se dokáže tělu lépe přizpůsobit. Podrobnosti se dozvíte v článku Zerex Extralong na prodloužení sexuálního styku.

Dlouhodobé užívání

Zerex není návykový, takže jeho užívání i dlouhodobé není problém. Neobsahuje žádnou zakázanou látku, se kterou by mělo tělo problém.

Když budete dodržovat každodenní postup dávkování Zerexu Ultragold, budete připraven na sex v každém okamžiku a účinek se Vám jistě dostaví. Výrobce doporučuje brát dlouhodobě 2 kapsle denně. To znamená, že nemusíte myslet na to, že před plánovaným sexem si musíte ještě vzít kapsli.

Zerex Ultragold - složení, dávkování

Výhodou této varianty je, že můžete klidně užívat i ostatní druhy Zerexu, jelikož jsou všechny vyrobeny na přibližně stejné bázi a tím pádem se Vám látky nebudou mezi sebou bít, ale naopak budou ještě zvyšovat svůj účinek. Vaše tělo bude připraveno každodenním užíváním plnohodnotně naplnit sexuální touhy.

Tipy od vaší sexuoložky!

Ne vždy je pacient s daným produktem spokojen. Je to jen tím že si nevybral tu správnou možnost. Některé účinky se nemusí dostavit ihned. Když máte dlouhodobý problém, tak nemůžete čekat, že si koupíte jednu tobolku Zerex Klasik, která je na okamžitý nástup erekce a hned se všechno vyřeší. Ne. Všechno má svůj čas.

Pro zlepšení erekce a na běžné problémy s erekcí doporučujiZerex_klasik_CZ

TIP: získejte slevu 50Kč na Klasik, použijte kupón „dog2“!

Když máte dlouhodobý problém s erekcí, tak třeba určitě vyzkoušet Zerex Ultragold, který je přesně na tento typ problému. Netřeba ale věšet hlavu pokud se účinek neprojeví za 7 dní. Sám výrobce deklaruje zhruba 14 dní. Tělo si musí zvyknout na prospěšné látky a tomu je třeba dopřát čas.

Z dlouhodobého hlediska určitě doporučuji Zerex UltragoldZerex_ultragold_CZ

TIP: získejte slevu 130Kč na UltraGold použijte kupón „ULTRA5“!

Pokud je problém v délce trvání Vaší erekce, tak třeba určitě vyzkoušet Zerex Extralong. Ten dokáže prodloužit Váš sexuální zážitek až o půl hodinu a to je myslím si dostatek času na krásné chvíle s Vaší sexuální partnerkou.

Na prodloužení erekce a pro opakovaný sex doporučujiZerex_extralong_med_CZ

TIP: získejte slevu 50Kč na Klasik, použijte kupón „dog2“!

Netřeba se nikdy vzdávat. Třeba jen dodržovat správné dávkování, správnou životosprávu a vše se dostaví samo a se žádoucím účinkem.

Cena a dostupné balení

Zerex se prodává v několika druzích balení. Je to dáno tím, že máte různé typy poruch erekce a různé délky dávkování a proto se i cena na jednotlivých baleních mění. Jednoduše řečeno, že čím větší balení si koupíte, tím je lepší cena.

Zerex Klasik je prodáván v 3 baleních

Zerex Klasik

✅ Zerex Klasik2 – obsahuje 2 kapsle. Cena za 1 takové balení je standardně 250Kč.
✅ Zerex Klasik 1 balení – obsahuje 12 kapslí. Cena za takového balení je 720Kč.
✅ Zerex Klasik 3 balení – obsahuje 36 kapslí. Cena za takové 3 balení je 2160Kč. Poštovné je zdarma.

Typ baleníPočet kapslíCena Kč za 1kapsliCena KčUšetřítePrověřený obchod
Zerex® Klasik 2 kapsle21252500
Zerex® Klasik 1 balení12607200
Zerex® Klasik 3 balení36602160poštovné zdrama

Zerex Extralong je prodáván v 3 baleních

Zerex Extralong

✅ Zerex Extralong2- obsahuje 2 kapsle. Cena za 1 takové balení je standardně 250Kč.
✅ Zerex Extralong 1 balení – obsahuje 12 kapslí. Cena za takového balení je 850Kč.
✅ Zerex Extralong 3 balení – obsahuje 36 kapslí. Cena za takové 3 balení je 2550Kč. Poštovné je zdarma.

Typ baleníPočet kapslíCena Kč za 1kapsliCena KčUšetřítePrověřený obchod
Zerex® Extralong 2 kapsle21252500
Zerex® Extralong 1 balení12718500
Zerex® Extralong 3 balení36702550poštovné zdrama

Zerex Ultragold je prodáván v 2 baleních

Zerex Ultragold
✅ Zerex Ultragold 1 balení – obsahuje 120 kapslí. Cena za takového balení je 1600Kč.
✅ Zerex Ultragold 2 balení – obsahuje 240 kapslí. Cena za takové 3 balení je 3200Kč. Poštovné je zdarma.

 

Typ baleníPočet kapslíCena Kč za 1kapsliCena KčUšetřítePrověřený obchod
Zerex® Extralong 1 balení12013,316000
Zerex® Extralong 2 balení24013,33200poštovné zdrama

Zerex Megabalík

Zerex Megabalík MINI obsahuje 1x Zerex, 1x Zerex extralong a 1x Zerex ultragold v ceně 2800Kč. Ušetříte až 10% z běžné ceny + máte poštovné zdarma.

Kde koupit Zerex

Prodej Zerexu doporučuji hlavně prostřednictvím internetu, ale můžete ho koupit iv některých lékárnách.

Online z internetu (doporučuji)

Internetový prodej je hlavně z toho důvodu, že je Vám jednodušší ptát se ohledně produktů na erekci přes web, jako stát u okénka v lékárně, mít za sebou pár lidí a komunikovat přes okénko s lékárníkem o tom že se Vám nepostaví.

Třeba si objednávat přímo ze stránky výrobce. Mají nejlepší cenu. Výhodou je i to, že si můžete být jisti kvalitou produktu, abyste se nestali obětí nějaké napodobeniny.

Lékárny

Ne v každé lékárně dokážete sehnat výživové doplňky jako je například Zerex. Hledal jsem Zerex v lékárnách Dr. Max

Objednávka do zahraničí

Objednávání do zemí mimo české Republiky je dostupné. Zaplatí se pouze poštovné, které je o pár korun vyšší než běžné dodání.

Jak vypadá Zerex?

Mé zkušenosti

Osobní zkušenost s lidmi, který užívali kapsle Zerex mě odhodlala k tomu, abych napsala tuto recenzi. Je opravdu zajímavé, že každý si našel potřebné řešení pro svůj problém s erekcí. Sama teď doporučuji, ať vyzkoušíte, jak bude Zerex působit na vás, protože jsem se ještě nesetkala s negativním hodnocením. Lidé se mi chlubí, jak se jim zlepšil sexuální život. Našli ztracenou vášeň, která se z jejich životů vytratila. Několik dní užívání jim prakticky změnilo život. Zůstává na jen vás, jestli se chcete jen dál trápit nebo ještě zabojujete o kvalitní a dlouhodobou erekci.

Nejčastější otázky a odpovědi

Je moje erekce v pořádku?

Toto je v podstatě první a zásadní otázka. Jelikož si čtete tento web, tak je zřejmé že asi není v pořádku. Hledáte něco, co Vám zlepší erekci a tím Zerex určitě je.

Co je vlastně Zerex?

Zerex není tabletka na předpis ale volně dostupný výživový doplněk, který kombinací aminokyselin, výtažků z rostlin, vitamínů a minerálů příznivě ovlivňuje vaši potenci. Prokrví Vám tělo, tím že roztáhne cévy a dopřeje Vám kvalitní erekci.

Mám vyzkoušet Zerex?

Pokud si chcete zlepšit svůj sexuální život, tak jednoznačně ano. Budete se cítit lépe i po psychické a fyzické části. Velmi příznivě ovlivňuje celý chod vašeho organismu.

Který typ balení si mám vybrat?

Zde je v podstatě odpověď jednoduchá. Problém se musí nejprve léčit a to není ze dne na den. Takže určitě třeba vybrat balení s více tobolek, protože ho potřebujete brát dlouhodobější. Výhoda je v tom, že i cena produktu za 1 kus je pak příznivější.

Jak užívat Zerex?

Každý typ Zerexu třeba užívat následovně:

Zerex Klasik si třeba dávat 1 hodinu před plánovaným pohlavním stykem.

Zerex Extralong si třeba dát také 1 hodinu před souloží.

Zerex Ultragold udává výrobce každodenním užíváním. To znamená, že 2 kapsle každý den.

Je Zerex bezpečný?

Tím že je vyroben na přírodní bázi a neobsahuje žádné zakázané látky, tak je dostatečně bezpečný.

Má vedlejší účinky?

Nejsou známy nějaké nežádoucí účinky, jak to často bývá u většiny produktů. Samozřejmě to může na každého člověka ovlivnit jinak.

Je zásilka diskrétní?

Zásilka je samozřejmě diskrétně zabalena. Po objednání přes e-shop Vám přijde do 24 hodin nebo nejpozději do 48 hodin.

Prodej Zerexu

Zerex patří mezi nejpopulárnější pilulky na zlepšení erekce v české Repoublice i na Slovensku. Koupit ho můžete primárně přes oficiální stránku a také doporučuji podívat i na recenzi, kde je prodej Zerexu a aktuální akce podrobně popsány.

Zhodnocení a můj názor na Zerex

Po všech dobrých ohlasech vřele doporučuji užívání kapslí Zerex. Pokud potřebujete zlepšit svou erekci, zvýšit svůj výkon nebo celkově zlepšit svou potenci, tak určitě sáhněte po možnosti s názvem Zerex. Nikdy se nenechte odradit, pokud se účinek neprojeví po pár dnech užívání. Na internetu v diskusích (např. Doporučuji číst diskuse na Heuréce) se setkáte s velkým množstvím zkušeností jiných mužů. Některé jsou vysloveně negativní, některé pozitivní. Všimla jsem si, že mnoho mužů zavrhne Zerex po užití první dávky, případně několika jednotek dávek, to je chyba. Zerex nebude účinkovat na každého stejně a určitě ne u každého hned. Třeba dát čas, aby účinné látky rozběhly ve vašem těle potřebné procesy, to někdy trvá i několik týdnů.

Je však stále myslet na to, že se nebavím o tabletce na lékařský předpis. Je to volně dostupný výživový doplněk. Pokud se trápíte s nějakými většími zdravotními potížemi, tak se určitě obraťte na svého lékaře.

Pokud vás zaujaly účinné tabletky 💊 Zerex, doporučuji začít se Zerex Klasik

TIP: získejte slevu 50Kč na Klasik, použijte kupón „dog2“!

 

 

Add Comment

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..