Výpovědi zralých žen: Mladší se mají ještě co učit, toto jsou centimetry, kterými si získáte každého chlapa

Mnohdy se mluví o tom, jak si starší ženy mají dávat pozor na hrozbu mladých milenek. Netřeba se však toho bát, zralé ženy nejnovější prozradily, čímž si získaly muže a jak mu splnit přání bezchybného sexu, na který se jen tak nezapomíná.

Výpovědi zralých žen: Mladší se mají ještě co učit, toto jsou centimetry, kterými si získáte každého chlapa

Příliš mnoho mužů se soustřeďuje pouze na klitoris a vagínu vnímá pouze jako prostor, do kterého „ho“ zasune. Mladé ženy rovněž nevyužívají své vnitřní vaginální svalstvo na to, aby muže překvapili přítlakem, který nečeká. Mužský penis potřebuje neustále podněty a nemůže sklouznout do stereotypu nahoru-dolů. Žena tak přichází o možnost neustále poznávat něco nového. Například kroužením pánví strhne s sebou i kroužení penisu a pokud se jim poštěstí a narazí na 2cm u otvoru, může dokonce zažít mokrý orgasmus. (Táňa, 41)

Mohlo by vás zajímat: Ostudu dejte stranou: Toto je nejerotičtější způsob, jak si to udělat sama

Mladé ženy mají krásné tělo, ale málo sebevědomí na to, aby ho stoprocentně muži prodali. To je velká škoda, většinou totiž na to přijdou až tehdy, když takové křivky se zvyšováním se věku postrádají. Kvalitní striptýz chybí doma až polovině mužů. Stačí jen sexy kalhotky, korzet, který vyzdvihne všechny ženské přednosti a pak už jen jemné mazlení nejdříve sebe a pak … samozřejmě i muže. Je to jedinečná příležitost, jak se zmocnit úlohy herečky a užít si tuto podobu naplno. Budete překvapené, jak rychle sama dosáhnete vyvrcholení. (Romana, 39)

Pokud neposkytnete muži kvalitní orál, jste jednou nohou v pozici podváděné. Orální sex miluje každý muž bez rozdílu věku a není to jen o lízání či posouvání hlavy nahoru a dolů. Nedělejte to z povinnosti. Najděte si způsob, jak vám to bude příjemné a budete mít něco z toho i vy. Jen tehdy vám to muž uvěří. Dokonce ho budete vzrušovat ještě víc, když uvidí, že každou situaci využijete i pro své potěšení. Nic není vzrušující pro muže jako to, když vidí partnerku bažit po orgasmu. (Petra, 37)

Čtěte také: Ložnicový problém, který „nevoní“ mnohým Na toto „faux pas“ byste si měli dávat větší pozor

5/5 - (3 votes)

Add Comment

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..