Vaše ruka má velkou moc: Léčivá síla masturbace vás šokuje!

Mnozí o ní nechtějí mluvit, protože ji považují z hlediska své víry za kontroverzní nebo se jednoduše stydí. Ale za co? Masturbace je zdravější, než si myslíte. V současnosti ji dokonce lékaři doporučují mužům i ženám jako velice prospěšnou.

Posiluje imunitu

Kdysi bylo sebeuspokojování považováno za škodlivé, prý vedlo k oslepnutí, poruchám zažívacího traktu či dokonce k zánětu vaječníků. Rovněž bylo jen pro lidi bez sexuálního partnera a když už jeden z partnerů masturboval, považovalo se to za nevěru. Jde však jen o mýty! Pokud se frekvence masturbace nepřehání (10- a vícekrát za den), onanie je velmi zdravá, chrání muže i ženy před zánětem močového měchýře, cukrovkou, rakovinou prostaty, depresemi, nespavostí a hlavně posiluje imunitní systém, což se hodí hlavně nyní v chřipkovém období. Vědecké důkazy o prospěšnosti masturbace mají odborníci ze Sydney Anthony Santella a Spring Chenoa Cooperová.

Zabrání infekcím

Je známo, že masturbuje více mužů než žen. Přitom má mnoho zdravotních výhod hlavně u žen! Jak je uvedeno na portálu Counselheal.com, může být prevencí infekce děložního čípku a močových cest.

„Při vzrušení a orgasmu se otevírá děložní čípek, jeho svaly se stahují a odchází sekret. To umožňuje cirkulaci tekutin, takže sekret plný bakterií je odplaven pryč, „dokazují vědci, jaké je sebeuspokojování u žen léčivé.

To však ani zdaleka není vše! U obou pohlaví dochází ke snížení rizika diabetu typu 2 a uvolnění psychického napětí. Zbaví vás nespavosti, pevnost pánevního dna je vyšší a muži se mohou těšit z ozdravení prostaty!

Konec depresím

Pokud trpíte během těchto sychravých podzimních dní depresí, s klidným svědomím masturbujte! Tehdy se vylučují do mozku hormony endorfiny, které působí jako skvělá prevence depresí. Hladina stresového hormonu tehdy klesá. Když se k tomu přidá zvýšené sebevědomí, nižší tlak, silnější srdce – sebeuspokojování lze považovat za účinný lék!

Add Comment

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..