Jak uspět mezi atraktivnějšími ženami

V životě je velmi jednoduché cítit se méněcenné. Svět je posetý množstvím neuvěřitelně krásných žen, které mají to správné oblečení, kariéru a dokáží získat každého muže, na kterého si ukážou. Pokud soutěžíte s ženou, která má „všechno“, může to být frustrující.

Prozradíme vám, jak uspět i mezi atraktivnějšími ženami, protože to skutečně jde.

Pěkná dívka

Jak soutěžit s krásnými ženami?

Je nutné, abyste si nejprve uvědomili, že s nimi soutěžit nemusíte. Pochopení vlastní atraktivity je tajemství krásných žen, které dokáže dosáhnout každá žena. A to bez ohledu na to, jak vypadá. Být krásná a cítit se krásná se navzájem nevylučuje. Randění může být snadnější, pokud dobře vypadáte, ale v mužských očích je velmi malý rozdíl v odstupňování krásy. Pánové spíše vnímají to, jak jsou k ženě přitahováni. Můžete být pro vysněného muže dokonce více atraktivní než žena, o které si myslíte, že je hezčí. Nikdy automaticky nepředpokládejte, že všichni muži budou chtít nejkrásnější ženu v místnosti. Chlapi mohou po Vás toužit, pokud se dokážete snadno vynalézt, jste hravá a inteligentní. Klíčem k získání každého muže, dokonce i toho, který je zdánlivě ve vyšší lize, je:

Pravidlo blízkosti

Nezáleží na tom, zda se považuje za hezkou, ošklivou, vtipnou, šikovnou nebo hloupou. Důležité je to, jak často jste v blízkosti vysněného muže. Pokud jste v jeho blízkosti, bude uvažovat o randění s Vámi. Blízkost vytváří příležitost a je jen na Vás, jaké kroky podniknete. V případě, že jste plachá nebo tichá, žádné množství času nevzbudí touhu. No pokud jste zábavná a sebevědomá, i atraktivnější žena by musela vynaložit dvakrát více úsilí, kdyby Vám chtěla objekt Vaší touhy vyfouknout. Pokud společně pracujete, sdílíte vzájemné aktivity, chodíte do stejné posilovny nebo máte jiné společné zájmy, které Vás dostanou do jeho blízkosti, budete pro muže mnohem přitažlivější než kterákoli jiná žena, kterou by potkal jen tak někde v baru.

Většina mužů nerandí s krásnými ženami

Také některé z nejkrásnějších žen světa jsou stále single (Jennifer Aniston, Naomi Campbell, Cameron Diaz či Jennifer Lopez). Krása je v očích pozorovatele. Přestože studie vědecky dokázali, že symetrie činí člověka krásnějším, dobře vypadající žena může muže zastrašit. Vztah potřebuje přitažlivost a chemii, ale ty nejsou vytvořeny samotným vzhledem. Žena se chce cítit potřebná a žádoucí. Teprve potom si troufne na bližší seznámení s mužem. No v přítomnosti krásných žen, které přitahují hodně pozornosti, to není vždy možné. Existuje mnoho negativních pocitů spojených s ženami, které jsou vnímány jako „velmi krásné“. Mohou vytvářet pocit nejistoty, žárlivosti a méněcennosti u mužů po jejich boku. Muži se cítí dobře při pěkném dívce a nemají tendenci sahat po ženách mimo jejich „ligu“. Pokud se nějakému muži zdáte atraktivní, jste jeho „typ“. Možná si myslí, že jsou i hezčí ženy, ale to neznamená, že je chce.

Vždy můžete vypadat trochu „lepší“

Bez ohledu na to, jak jste se svým vzhledem spokojená, pokud vynaložíte trochu více úsilí, vždy můžete vypadat o něco „lepší“. Být spokojená se svým vzhledem je důležité. Každý člověk má svůj standard krásy, a pokud jej nesplňuje, cítí se velmi nejistě. Pokud ho žena nedosáhne, nikdy se nebude cítit krásná. Jsou to Vaše osobní standardy, které určují Vaši důvěru v sama sebe. Existují dvě řešení pro zlepšení vzhledu: Přijmout samu sebe a být vděčná za to, co máte a „neplakat“ za tím, co si myslíte, že by chtěl někdo jiný, abyste měli. Druhým řešením je přijmout to, co nemůžete změnit a změnit to, co můžete. Pokud jste rozhodnuta soutěžit s krásnými ženami, pak dosáhněte své vlastní standardy.

Krásné ženy chtějí jiných mužů jako „šedé myšky“

Možná vnímáte atraktivnější ženy jako konkurenci, ale není pravděpodobné, že i ony budou chtít stejného muže jako Vy. Pravděpodobně si životního partnera nevybíráte podle vzhledu a nechystáte se sbalit pěkného bohatého profesionálního sportovce nebo podnikatele – milionáře. Nevyhrávají u Vás náhodou jiné hodnoty?

Pravdou je, že krása vychází z pocitu vděčnosti za všechny krásné věci. Pokud se domníváte, že jiné ženy jsou hezčí, pak buďte první, která jim složí kompliment. Obklopte se těmi, u kterých se budete cítit atraktivní. Pokud se budete cítit ohrožena jinými ženami, uvědomte si, že ten, kdo Vás bude chtít, Vás musí chtít s tím, co máte. Zvýrazněte své dobré vlastnosti a zbytek neřešte. Vždy bude někdo vypadat „lepší“ než Vy, ale to neznamená, že je to Vaše konkurence.

Byly pro Vás tyto rady užitečné? Tímto to však u nás nekončí. Seznamka je tu proto, abyste o vztazích nejen četli, ale také reálně prožívali. Hodně štěstí!

5/5 - (3 votes)

Add Comment

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..