TOP 15 nejlepších poloh očima muže: Takový sex je pro každého chlapa opravdovým zážitkem!

Víme, na které polohy nedají muži dopustit. Je to tato patnáctka!

TOP 15 nejlepších poloh očima muže: Takový sex je pro každého chlapa opravdovým zážitkem!

1. Žena na vrchu

Zeptejte se svého chlapa, co ho nejvíce přivádí v posteli do šílenství, a odpovědí bude, že vaše potěšení. Tato sexy poloha vás nasměruje přesně tak, jak vás miláček chce vidět – v sedle. Bonus? Vaše křivky v plné parádě.

2. Misionář

Podle některých patří mezi nejnudnější polohy, ale chlapi ho mají stejně rádi jako ženy. Tato poloha není namáhavá, je intimní a můžete i díky ní dosáhnout společného orgasmu. Při této pozici skvěle komunikujete těly, to je nesporné plus.

Přečtěte si: Výpovědi zralých žen: Mladší se mají ještě co učit, toto jsou centimetry, kterými si získáte každého chlapa

3. Obrácená kovbojka

Pro oba znamená tato poloha blaho! Spojuje v sobě pozici na pejska a polohu kovbojky, což je spojení dvou maximálně vzrušujících poloh. Neumožňuje sice oční kontakt, ale dodává pocit jakési anonymity, což také není na škodu.

4. Na pejska

Chlap má při něm dokonalou kontrolu nad celou situací. Může si do slova a do písmene dělat co se mu jen zachce a v tempu, které mu je nejpříjemnější. Mnohé ženy tuto mužskou dominantní pozici také zbožňují.

5. Vestoje

V tomto případě to není o pohybu, spíše je to o vzrušující rychlovce, která by měla zůstat „v tichosti“. Klidně se opřete o stůl nebo o zeď, jen buďte spontánní, o to při této poloze jde nejvíce.

6. Lžičky

Líná, výsostně intimní poloha, kdy se chcete jen laskat a mazlit. Zatímco vy můžete iniciovat líbání, partner se rukama může postarat o vás.

7. „Lap Dance“

 Vytáhněte židli, posaďte na ni svého chlapa a sedněte si na něj, když bude připraven. Je jen na vás, jak se poprat s touto situací, a jak z ní dokážete vytěžit. Muži milují pohled na vaše křivky právě v této poloze, kdy vynikne zadek na plné čáře. Mimo jiné, partner vás může při celé akci dráždit na zádech, táhnout za vlasy nebo si vás chytit a nastavit si tempo podle sebe.

Mohlo by vás zajímat: Nejkrásnější mužské úchylky, týkající se ženského zadečku: Pro toto ho milují!

8. Valediktorián

Je mnohem vzrušující misionář, při kterém si můžete dát kotníky za jeho ramena až tak, aby vaše nohy připomínaly písmeno V. Stále si budete užívat oční kontakt, ale i pořádně hluboký průnik.

9. Vodopád

Pro muže je vodopád pořádně vzrušující zážitek! Nechte ho ležet na zádech, ramena a hlava by mu měly viset směrem na zem. Veškerá práce je na vás, on má na starosti pouze užívání si dané situace. Proč je tato poloha tak oblíbená? Všechno je v hlavě – a tento styk mu ukáže zcela nové pocity.

10. Spojené nohy

Styk zezadu, jen osvěžen tím, že nebudete rozkročená, ale poskytnete drahému zcela nový prožitek právě jiným, těsnějším sevřením penisu.

11. Misionář pod úhlem

On je na vrcholu, stejně jako při klasickém misionáři, ale pod úhlem asi 45 stupňů na stranu. Budete mít radost z nové polohy, a váš miláček opět zcela jinak procítí společnou blízkost. Chcete, aby byl tento akt něj na nevydržení? Zkuste mačkat svaly pánevního dna.

12. Motýlek

Jednoduchý a účinný – přesně takový je motýlek. Uložte se na okraji postele, zatímco on stojí nebo klečí a vstupuje do vás. V této poloze dokonale vynikne celé vaše tělo.

13. Lotus

Oba sedíte vzpřímeně. Rozkročte se a nohama oblapte svého muže tak, abyste si byli co nejbližší. Užijete si dokonalý hluboký průnik a partner vám může krásně stimulovat prsa.

14. Kuchyňské rošambó

Někdy je změna prostředí právě to, co okoření celý sexuální život. Tuto spontánní a pořádně pikantní polohu si však nemusíte užívat jen kuchyni, stačí vám jakýkoliv pevný povrch. Nechte i vašim rukám volný průběh!

15. Oči do nebe

Začněte v pozici obrácené kovbojky a pomalu se opřete tak, abyste zády dotýkali jeho hrudi. Tato poloha, ve které si užijete pocit kůže – na kůži a partnerovo objetí, je jedinečná tím, že chlap při ní vydrží mnohem déle, ale psst.

Mohlo by vás zajímat: Znáte všechny vaše erotogenní zóny?

4.2/5 - (5 votes)

Add Comment

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..