Na těchto místech ji určitě potkáte!

Zažili jste už několik neúspěšných pokusů o vztah a Vaše touha po skvělé partnerce neutichá? Člověk přece nechce být sám, chce své pocity s někým sdílet. Ve dvojici jde často život snadněji. Každá radost s partnerkou bývá dvojnásobná a starost poloviční. Tak či onak, netřeba zoufat. Určitě ji jednou najdete, jen třeba hledat na těch „správných“ místech. Proto na počátku uvažujte jako žena. Kam byste šli, pokud se ponoříte do ženské mysli s tím, že nemáte partnera a volný čas chcete někde strávit? Nic Vás nenapadá? Připravili jsme si pro Vás několik tipů, kde se ženy nejčastěji vyskytují a kde můžete narazit na Vaši potenciální partnerku.

Na těchto místech ji určitě potkáte!

Nákupní centra

Je to přece místo, kde ženy tráví množství času. Nákupy jsou oblíbenou aktivitou žen a není šťastnější ženy jako té, která si koupila další kousky oblečení, bot či doplňků. Její spokojenost však může být o to vyšší, pokud by našla někoho, jako jste například Vy. Navazování konverzace se ženou v nákupním centru je na jednu stranu složité, na tú druhou jednoduché. Stačí jen vědět, „jak na to“. Ženy se budou samozřejmě zdržovat jen v ženské části obchodu s oblečením, i proto je nutné vystihnout situaci či moment, kdy je vaše potenciální známost v neutrální zóně, popřípadě v mužském oddělení. Klasické navazování konverzace v obchodě s oblečením začíná: „Prosím Vás, věděli byste mi poradit, která barva se mi hodí víc?“ Samozřejmě, takových vět je neuvěřitelně mnoho. V potravinách zase můžete navázat konverzaci při správném výběru vína, při frflání na kvalitu „čerstvosti“ ovoce a zeleniny a podobně. Pokud se již konverzace vybere dobrým směrem, pozvání na kávu či večeři do blízké restaurace by mělo být samozřejmostí.

Kavárna

Spomenuli jsme kávu a v kavárně jí mají skutečně dost. Některé ženy zajdou na kávu i bez kamarádky. I když se s nějakou dohodnou, jedna přijde do kavárny dříve a čeká na druhou. To je šance pro Vás. Nemusíte stát na začátku kavárny a zvát dámy k Vašemu stolu. Okouzlete ji například tím, že si u číšnice objednáte zákusek, který zanese právě k Vámi vytipované dámě. Zákuskem nic nezkazíte, i když většina žen začne vzdychat nad váhou, kaloriemi a jinými, v té chvíli, nepodstatnými věcmi. Všimli jste si, ona si všimla Vás. Pokud přeskočila jiskra, určitě budete v kontaktu a ozve se Vám.

Diskotéka

Nic pro Vás? Určitě to však můžete alespoň vyzkoušet. Nemusíte být králem parketu. Diskotéky nejsou jen pro mladé. V mnoha podnicích existují tzv. „Oldies party“, které jsou lákadlem mnoha žen. Začněte flirtovat s některou z nich. Jistě už má za sebou nejeden drink a Vy možná také, proto odvaha by Vám neměla chybět. Pozvěte ji na další nebo si s ní zatančete. Možná se vrátíte tam, kde jste byli za dob svého mládí.

Toto byly místa z běžného života. Existuje však místo, kde je to všechno jednodušší. Tím místem je seznamka.

4.5/5 - (6 votes)

Add Comment

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..