Tajný recept na hubnutí: Zhubněte 3 kila za 3 dny

Recept na hubnutí

Všichni víme, jak těžké je zhubnout nebo si udržet váhu. Dnes lidé, dokonce i mnozí mladí, přibírají na váze rychleji než kdykoliv předtím. Ojedinělým úkazem nebývají ani obézní děti. Na internetu najdete miliony receptů na zhubnutí, které slibují výsledky v průběhu týdne či dvou. Všichni víme, že tyhle obvykle nefungují.

Zkusili jste i vy různé způsoby a nic z toho?

Co když bychom vám teď řekli, že můžete zhubnout jednoduše tak, že přidáte jednu zdravou bylinku do vašeho jídelníčku? Tato bylinka totiž dokáže urychlit hubnutí. Kromě toho také zlepší vaše zdraví, pročistí ledviny a vyléčí infekce močových cest.

O jaké bylině to mluvíme? O petrželi.

Petržel a recept na zdravé hubnutí

Máte rádi petržel? Jako přísada do jídel se používá v mnoha různých světových kuchyních. Problémem však je, že se používá jen ve velmi malých dávkách, které nestačí na nastartování metabolismu a očistného procesu, včetně vyplavení nahromaděných tekutin z těla.

Mnozí lékaři doporučují petržel jako podpůrnou léčbu při všech onemocněních ledvin. Je totiž výborným a silným prostředkem k prevenci a léčbě problémů s močovými cestami či ledvinami a také působí jako silné diuretikum.

K léčbě můžete používat obojí – nať i kořen.

Na pročištění těla a hubnutí existuje poměrně mnoho různých receptů s využitím petržele. Recept, který vám nabídneme v tomto článku, je od jedné čtenářky.

Jak uvádí: „Petržel je vskutku výjimečný. Ještě v pondělí jsem vážila 80 kg a o 3 dny později ve čtvrtek to bylo o 3 kila méně. Dnes se cítím opravdu úžasně „.

Ingredience

Na výrobu čaje budete potřebovat:

  • 5 polévkových lžic petrželky
  • 1 litr vody

Příprava a užívání

Příprava čaje je opravdu velmi jednoduchá. Dělejte následující:

  1. Umyjte ve vodě a na drobno nožem nakrájejte petrželku.
  2. Převařte 1 litr vody a zalijte jí petržel.
  3. Nechte čaj louhovat 10 minut a pak ho sceďte.
  4. Užívejte 2 až 3 sklenice čaje v průběhu dne. Za jeden den byste však neměli vypít více než 1 litr tohoto čaje.

Závěr

Jde o opravdu úžasný nápoj, který pomůže z vašeho těla vyplavit mnohé toxiny, odstranit nahromaděné přebytečné tekutiny a nastartovat metabolismus spalující tuk a kalorie.

Kromě toho pomůže odstranit patogenní bakterie z močových cest způsobující záněty, ale i jiné škodlivé substance z těla.

TIP: Chcete skutečně trvale zhubnout? Poraďte se s odborníky. Stačí jenom vyplnit formulář

Líbil se vám článek o recept na hubnutí, sdílejte ho

5/5 - (1 vote)

Add Comment

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..