Tajný recept na hubnutí: Shoďte 3 kila za 3 dny

Petržel na hubnutí

Aneb zázračný petržel na hubnutí

Všichni víme, jak těžké je zhubnout nebo si udržet váhu. Dnes lidé, dokonce i mnozí mladí, přibírají na váze rychleji než kdykoliv předtím. Ojedinělým úkazem nebývají ani obézní děti. Na internetu najdete miliony receptů na zhubnutí, které slibují výsledky v průběhu týdne či dvou. Všichni víme, že obvykle nefungují.

Zkusili jste i vy různé způsoby jak zhubnout a nic z toho?

Co když bychom vám teď řekli, že můžete zhubnout jednoduše tak, že přidáte jednu zdravou bylinku do vašeho jídelníčku?

Tato bylinka totiž dokáže urychlit hubnutí. Kromě toho také zlepší vaše zdraví, pročistí ledviny a vyléčí infekce močových cest.

O jaké bylině to mluvíme? O petrželi.

Petržel a hubnutí

Máte rádi petržel? Jako přísada do jídel se používá ve velmi mnoho různých světových kuchyních.

Problémem však je, že se používá jen ve velmi malých dávkách, které nestačí na nastartování metabolismu a očistného procesu, včetně vyplavení nahromaděných tekutin z těla.

Mnozí lékaři doporučují petržel jako podpůrnou léčbu při všech onemocněních ledvin.

Je totiž výborným a silným prostředkem k prevenci a léčbě problémů s močovými cestami či ledvinami a také působí jako silné diuretikum.
K léčbě můžete používat obojí – nať i kořen.

Na pročištění těla a hubnutí existuje poměrně mnoho různých receptů s využitím petržele. Recept, který vám nabídneme v tomto článku, je od jedné čtenářky.

Jak uvádí: „Petržel je vskutku výjimečný. Ještě v pondělí jsem vážila 80 kg a o 3 dny později ve čtvrtek to bylo o 3 kila méně. Dnes se cítím opravdu úžasně „.

Ingredience

Na výrobu čaje budete potřebovat:

  • 5 polévkových lžic petrželky
  • 1 litr vody

Příprava a užívání

Příprava čaje je opravdu velmi jednoduchá. Dělejte následující:

  • Umyjte ve vodě a na drobno nožem nakrájejte petrželku.
  • Převařte 1 litr vody a zalijte jí petržel.
  • Nechte čaj louhovat 10 minut a pak ho sceďte.
  • Užívejte 2 až 3 sklenice čaje v průběhu dne. Za jeden den byste však neměli vypít více než 1 litr tohoto čaje.

Závěr

Jde o opravdu úžasný nápoj, který pomůže z vašeho těla vyplavit mnohé toxiny, odstranit nahromaděné přebytečné tekutiny a nastartovat metabolismus spalující tuk a kalorie.

Kromě toho pomůže odstranit patogenní bakterie z močových cest způsobující záněty, ale i jiné škodlivé substance z těla.

Tip pro vás: Můžete strávit denně v posilovně 40 min. nebo zrychlit metabolismus, výsledek v hubnutí bude obdobný. Zdravý člověk spálí denně kolem 2000 kcal. Obvyklý výdej při rychlejším pohybu je cca 300 kcal / hod. Vidíte, že stačí mírně zvýšit metabolický výdej a hubnutí půjde skoro samo. Metabolický výdej se postupně zpomaluje s věkem, proto zrychlení metabolismu je dobrý způsob hubnutí pro osoby nad 35 let. Přípravek na hubnutí Slim & Fit obsahuje unikátní kombinaci látek, které všestranně působí na tělo a zrychlují metabolismus, tím i spalování tuků. Výsledkem je hubnutí bez hladu a drastických diet

Líbil se vám článek o petržel na hubnutí, sdílejte ho

4/5 - (1 vote)

Add Comment

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..