Stačí pár centimetrů jazykem a muži jsou hotovi: Podle tohoto se ukáže, zda jste dobrá milenka!

Ženy se někdy při uspokojování muže ústy soustředí pouze na jedno místo a očekávají zázraky. Prozradíme vám trik, jak to dělají ty nejlepší milenky.

Stačí pár centimetrů jazykem a muži jsou hotovi: Podle tohoto se ukáže, zda jste dobrá milenka!

Jednou z nejcitlivějších partií mužského těla je oblast vnitřních stehen. Laskání si však musíte dobře načasovat. Zatímco na začátku jsou nesmírně citlivé a jakýkoliv dráždivý pohyb je pro muže vzrušující, po vyvrcholení se jakýkoliv dobře mířený útok stává nežádoucí záležitostí. Soustřeďte pozornost na tuto vnitřní oblast ještě předtím, než ochutnáte jeho pýchu. Jazykem můžete zajít ik oblasti varlat, na kterou každá druhá žena zapomíná.

Oblast varlat jako spouštěč maximálního ztopoření

Toto místo vyžaduje maximální citlivost a zacházení. Můžete ho laskat jen na povrchu špičkou jazyka a následně střídat s hlubokým hrdlem a cucáním jeho varlat. Pomalu vklouzněte výše a věnujte se stoprocentně orálu. V momentě, kdy je muž vzrušený, krev se mu nahromadí ve dvou komorách penisu. Když jsou dostatečně velké, dokáže se penis zvětšit dvojnásobně až trojnásobně. V případě, že muž nemá tolik štěstí, jen ztvrdne.

Při tomto procesu se v mužském rozkroku najdou i části, v nichž se krev nahromadí méně. Konkrétně jde o žalud a spodní část penisu. Tyto dvě místa nabízejí v ten moment pár centimetrů, které dokáží s mužem zamávat. Jsou natolik citlivé, že stačí špička jazyka nebo polštářek prstu na to, aby jimi procházely vlny vzrušení. Střídejte tedy silnější pohyby nahoru a dolů s tělem penisu s těmito citlivějšími částmi a vytvoříte tak sexuální kontrast snů. Využít můžete přitom i jinou část jako jsou vaše prsty či jazyk. Například dotknutí žaludu bradavkami a následné dráždění a kroužení zvýší muži tep a s otevřenými ústy nebude vědět co dříve.

Add Comment

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Age Verification

By clicking enter, I certify that I am over the age of 21 and will comply with the above statement.

Enter

Or

Exit
Always enjoy responsibily.