Na tyto slovní spojení ženy letí!

Máte problém zaujmout ženy na seznamce? Online seznamování je trendem, který nemine téměř žádného nezadaného muže. Abyste však nezapadly do řady těch, jejichž profil se ztratí v hromadě ostatních, zkuste použít následující slovní spojení.

Na tyto slovní spojení ženy letí!

Od mužů se očekává, že budou fyzicky fit. Sportovně založený muž u žen vyvolává pocit zdraví, mužnosti a síly. Spojuje se s tím i dobrá postava a celkově péče muže o to, jak se stravuje a jak žije. Zdravý životní styl není jen trendem současnosti, ale je to i životní filozofie, jejíž podlehlo množství moderních žen. Pokud se jim chcete zalíbit, přizpůsobte se.

Nejen v práci, ale iv soukromí se mnohým ženám líbí, pokud je muž ambiciózní. Znamená to, že má i vyšší cíle, a že chce něco dosáhnout. I když je spokojen s tím, co má, dále ho žene touha dosáhnout ještě něco víc. Ambiciózní muž vyhledává ambiciózní ženy. Není to však pravidlem.

Vnímavý muž si dokáže všímat ženské potřeby. Vždy ví, co je důležité udělat a jak se zachovat. Galantní muž se umí postarat o svou ženu, umí její dokonale dvořit a vždy ji dokáže zaujmout. Takových mužů nazýváme i gentlemanů. Džentlmenů je prý stále méně. To je ideální situace, protože ji můžete využít. Pokud budete jeden z mála, bude to Vaše výhoda. I proto je tato vlastnost na vrcholu těch, které ženy zaujmou.

Noc plná vášně? Polibky, dotyky, spontánnost novým způsobem? Jen s vášnivým mužem. Takový muž dokáže partnerku zaujmout tím, jak vášnivě probíhají jejich chvíle, když jsou sami. Není to vždy přesně ověřený postup, může to být i něco jiného – nové, což ženu mile překvapí. Při takovém muži se žena rozhodně nebude nudit a všechny aspekty partnerského vztahu budou vzrušující.

Pesimista nebo optimista? Určitě si řeknete, že raději optimistický muž jako někdo negativní. Hra na optimisty však z dlouhodobého hlediska nefunguje, nedá se neustále skrývat pesimismus. Pokud nejste optimistou, můžete se jím stát jen těžko. Pokud však změníte pohled na svět a budete na sobě poctivě pracovat, určitě to zvládnete.

Vlastností, které můžete uvést do profilu, aby zaujaly ženské oko, je jistě více. Podle studie zaujmou nejvíce žen právě tyto. A to je přece Vás cíl. Zaujmout, seznámit se a jít na rande. Je však udělat první krok.

4.7/5 - (3 votes)

Add Comment

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..