Sexuální trik, o kterém sní stále více mužů: Odhalí, do jaké míry jste dobrá milenka!

Mužské sexuální sny jsou bez omezení, ale když se sami zamyslí nad tím, kolik z nich se jim splnili, tento počet je opravdu zanedbatelný. Toto je jedna z možností, jak jít na něj jinak.

Sexuální trik, o kterém sní stále více mužů: Odhalí, do jaké míry jste dobrá milenka!

Ženy, které se nebojí experimentovat a jsou náruživé představují pro muže do jisté míry ženy snů. Musí však vědět, jak na to a být pro partnera maximálně ženská. Jednou z nejsilnějších ženských zbraní, jaké mohou využívat jsou boty na vysokém podpatku. Pokud v nich zůstanete i doma, o to lépe. V kombinaci se sexy spodním prádlem a podvazky vám tento vzhled dodá zdravé sebevědomí. Pokud sáhnete po podprsence s košíčky střiženými do poloviny poprsí, máte vyhráno. Pak už stačí jen správně nasednout a udělat něco, co by muž za žádných okolností nečekal.

Využijte ženské zbraně a spokojte ho nohama

Mužská pýcha si časem zvykne na stejné uchopení, buď prostřednictvím vás nebo partnera samotného. Pokud ho překvapíte jiným, cizím „předmětem“, jeho prokrvení se zrychlí a vzrušení několikanásobně zvětší. Kromě poprsí, mezi které si můžete penis vložit, nedají muž dopustit i na ženské nohy. Můžete se rozhodnout, zda využijete přítlak stehen nebo chodidla.
Zkuste si rozkročmo sednout na muže, můžete na sobě stále erotickou spodní prádlo a stehny sevřete jeho pýchu. Pak už jen pohybujte nahoru a dolů, začněte velmi pomalu a dráždivě a následně pohyby zrychlujte.

Fantazii se meze nekladou a abyste stupňovaly v muži napětí, zkuste si přitom dát kalhotky dolů. Podvazkový pás a samodržící punčošky si ale na sobě nechte. O to více ho totiž budete provokovat. Můžete si být stoprocentně jisté, že váš partner to nevydrží a bude chtít do vás proniknout co nejdříve. Nedovolte mu to však. Svou pozornost pak soustřeďte na zmiňované prsa. Dejte si dolů podprsenku a mezi ně vložte mužskou pýchu. Budete prohnutá jako kočička a muž má dokonalý výhled na vaše intimní zóny, kterými sexy prádlo dodává špetku pořádného sexappealu.

4/5 - (1 vote)

Add Comment

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..