Jak se rychle zbavit dvojité brady

Trápí tě dvojitá brada? Mám zde pro tebe užitečné rady a tipy jak se rychle zbavit dvojité brady. Pokud se budeš držet našich rad, tak výsledek uvidíš již po jednom týdnu.

Dvojité brady tě mohou zbavit i plastický chirurgové, ale nejpřirozenější volba na odstranění dvojité brady je pravidelné cvičení. Posílíš si krční svaly, které podporují kůži pod bradou. Tak se odstraní tukové usazeniny zpod brady. Zde najdeš 4 cviky, které tě zbaví dvojité brady:

  1. Otvor ústa – spodní čelist dej co nejníže, následně ji vrať nahoru, ale tak, aby ses spodními zuby dotkla horního rtu. Opakuj toto cvičení alespoň 15 krát, několikrát za den. Budeš překvapená výsledkem!
  2. Další efektivní cvičení spočívá v tom, že zvednout hlavu, resp. bradu nahoru a otevírat a zavírat ústa, jako při žvýkání. Budeš pociťovat napětí v oblasti krku a čelistních svalů.
  3. Mírně si zvedni bradu, ústa měj zavřené a jazyk přitiskni na podnebí. Počítej do 10 sekund a cvičení opakuj pár krát po sobě.
  4. Sedni si rovně, a hlavu záklon, tak aby si viděla na strop místnosti. Počítej do 10 a uvolni. Cvičení opakuj pár krát po sobě.

Pokud budeš tyto cviky dělat pravidelně každý den, v každém volném okamžiku, výsledky by měly být viditelné už do 6 dní! Samozřejmě s tím souvisí i stravování. Zkus omezit fast foodové jídlo, stejně jako jídlo plné tuků a kalorií.

Chcete zhubnout 10 kilo? Čtěte: Jak jsem díky citronové dietě zhubla 10 KG za 2 týdny

Add Comment

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..