Ranní sex pod sprchou má více benefitů pro tělo, jak jste si dosud mysleli!

Kombinace chladivé tekoucí vody ve sprše, zda voňavého koupele ve vaně a orgasmu. Pokud jste ji dosud nevyzkoušeli, toto jsou důvody, proč byste měli.

Budíček v podobě ranního sexu ve sprše či vaně. Proč byste si ho měli dopřát?

1. Zdravotní prevence

Ranní sprcha zlepšuje krevní oběh, uvolňuje hlen nahromaděný během noci, a když si ji dopřejete pod studenější vodou, tak vás dokonale otuží. K tomu zdravotní benefity orgasmu, během kterého naše tělo produkuje látky bojující proti infekci, a tím tak snižuje i riziko rakoviny a infarktu až o neskutečných 50%. To rozhodně není zanedbatelné.

2. Relax a pohoda během celého dne

Díky krátké nebo i dlouhé ranní rozcvičce pod vodou si naservírujete extra dávku endorfinů, které vás budou provázet během celého dne a zaručí, že úsměv vám z tváře jen tak snadno nezmizí. Navíc, výzkumníci z univerzity v Cincinnati zjistili, že ranní sex je skvělým odbourávač stresu a jeho účinky mohou trvat i sedm dní. To už za pokus stojí.

3. Krásná a zdravá nejen zevnitř, ale i zvenku

Pravidelnou dávkou ranního sexu a studenější vody se vám tělo odvděčí svěžejším, mladším a zdravějším vzezřením, napjatější pokožkou těla i obličeje. Nemluvě o tom, že samotným jen ranním sexem se zlepšuje i kvalita vašich vlasů.

4. Každý orgasmus se počítá, ale ten ranní spojený s vodou, je doslova životabudič

Proč? Neboť orgasmus sám o sobě aktivuje mozek, zvyšuje průtok kyslíku, který se dostane, kam potřebuje, vyživuje, vznikají nové buňky a v kombinaci s osvěžující studenější vodou vás probere tak jak jen máloco. Proto, pokud patříte k párům, které bývají na konci dne vyčerpaní prací a dětmi a na sex jim jen málokdy zvýší chuť a čas, možná je načase dopřát si ranní sex i sprchu a nejlépe dva v jednom.

5. Ranní sex pod vodou je prostě spontánní a spontánnost je prostě sexy

Poslední a zároveň velmi prostý důvod: Který chlap se rád nepodívá na nahé tělo své přítelkyně pod proudem tekoucí vody? A který chlap se rád nepřidá, aby se kromě sledování mohl také dotýkat toho, co je jeho? Pokud jste to dosud nevyzkoušeli, přicházíte tak o jakýsi nový druh intimity, který si zamilujete. Na škodu není mít ani zrcadlo oproti vaně či sprše, abyste se přitom mohli i kochat pohledy jeden na druhého. Intimita je o to větší.

 

Ranní sex pod sprchou má více benefitů pro tělo, jak jste si dosud mysleli!
Rate this post

Add Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Age Verification

By clicking enter, I certify that I am over the age of 21 and will comply with the above statement.

Enter

Or

Exit
Always enjoy responsibily.