Ranní sex pod sprchou má více benefitů pro tělo, jak jste si dosud mysleli!

Kombinace chladivé tekoucí vody ve sprše, zda voňavého koupele ve vaně a orgasmu. Pokud jste ji dosud nevyzkoušeli, toto jsou důvody, proč byste měli.

Budíček v podobě ranního sexu ve sprše či vaně. Proč byste si ho měli dopřát?

1. Zdravotní prevence

Ranní sprcha zlepšuje krevní oběh, uvolňuje hlen nahromaděný během noci, a když si ji dopřejete pod studenější vodou, tak vás dokonale otuží. K tomu zdravotní benefity orgasmu, během kterého naše tělo produkuje látky bojující proti infekci, a tím tak snižuje i riziko rakoviny a infarktu až o neskutečných 50%. To rozhodně není zanedbatelné.

2. Relax a pohoda během celého dne

Díky krátké nebo i dlouhé ranní rozcvičce pod vodou si naservírujete extra dávku endorfinů, které vás budou provázet během celého dne a zaručí, že úsměv vám z tváře jen tak snadno nezmizí. Navíc, výzkumníci z univerzity v Cincinnati zjistili, že ranní sex je skvělým odbourávač stresu a jeho účinky mohou trvat i sedm dní. To už za pokus stojí.

3. Krásná a zdravá nejen zevnitř, ale i zvenku

Pravidelnou dávkou ranního sexu a studenější vody se vám tělo odvděčí svěžejším, mladším a zdravějším vzezřením, napjatější pokožkou těla i obličeje. Nemluvě o tom, že samotným jen ranním sexem se zlepšuje i kvalita vašich vlasů.

4. Každý orgasmus se počítá, ale ten ranní spojený s vodou, je doslova životabudič

Proč? Neboť orgasmus sám o sobě aktivuje mozek, zvyšuje průtok kyslíku, který se dostane, kam potřebuje, vyživuje, vznikají nové buňky a v kombinaci s osvěžující studenější vodou vás probere tak jak jen máloco. Proto, pokud patříte k párům, které bývají na konci dne vyčerpaní prací a dětmi a na sex jim jen málokdy zvýší chuť a čas, možná je načase dopřát si ranní sex i sprchu a nejlépe dva v jednom.

5. Ranní sex pod vodou je prostě spontánní a spontánnost je prostě sexy

Poslední a zároveň velmi prostý důvod: Který chlap se rád nepodívá na nahé tělo své přítelkyně pod proudem tekoucí vody? A který chlap se rád nepřidá, aby se kromě sledování mohl také dotýkat toho, co je jeho? Pokud jste to dosud nevyzkoušeli, přicházíte tak o jakýsi nový druh intimity, který si zamilujete. Na škodu není mít ani zrcadlo oproti vaně či sprše, abyste se přitom mohli i kochat pohledy jeden na druhého. Intimita je o to větší.

 

Add Comment

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..