Proč by měli ženy polykat sperma? Důvod vás překvapí

Je pro vás toto téma tabu? Myslíte si, že patří výhradně do ložnice? Byla by to škoda. Sex jako takový je totiž velmi zdravý a to už ani nemluvíme o mužských spermiích. Proč by měli ženy polykat hořkou bílou tekutinu?

Proč by měli ženy polykat sperma? Důvod vás překvapí

Proč ženám nechutnají?

Ruku na srdce. Situace je taková, že existuje málo žen, kterým mužské spermie chutnají. Mnohým se z této hořké tekutiny doslova převrací žaludek. Pokud patříte mezi ně i vy, problém může být v jeho jídelníčku. Podle toho, co si muž naloží na talíř, taková bude chuť spermií.

Pokud holduje cigaretám, jí červené maso, prostě preferuje ne právě nejzdravější životní styl, chuť spermií bude velmi hořká. To však podporují i ​​zdravější potraviny jako česnek či ryby. Po takové konzumaci se raději do orálního sexu nepouštějte… Poraďte mu, ať sáhne po ovoci a zelenině.

Elixír života?

Divili byste se, co všechno plave v ejakulátu! Najdete v něm množství výživných látek jako bílkoviny, hořčík, zinek, vápník, sodík a vitamín C. Mnozí vědci přirovnávají spermie dokonce k elixíru života! Prý obsahuje látku spermitin, která má úžasné schopnosti a bojuje proti stárnutí. Buňky dokáže omladit až o 30%! Bohužel, nejvyšší koncentraci této látky mají mladší muži.

Zlepšuje paměť i kvalitu spánku

To však ani zdaleka není všechno. Semenná tekutina má daleko více zdraví prospěšných účinků. Už tehdy, když se dostanou do ženské vagíny, jsou pro ženy užitečné. Některé teorie však naznačují, že jejich polykání může mít účinky na zdraví ženy zdvojnásobit.

Podle portálu Yourtango.com mají spermie tyto zdravotní výhody:

  1. Přírodní antidepresivum
  2. Redukuje úzkost
  3. Zlepšuje kvalitu spánku
  4. Zvyšuje energii
  5. Zlepšuje koncentraci
  6. Zlepšuje paměť
  7. Zlepšuje duševní bdělost
  8. Napomáhá podpoře těhotenství
  9. Zvyšuje sexuální chování žen
  10. Snižuje bolest

V semenné plazmě se totiž nachází několik užitečných chemických látek, které jsou zodpovědné za zmíněné účinky! Patří sem testosteron, estrogen, prolaktin, opiáty peptidů, oxytocin, serotonin a melatonin.

Důkaz o jejich prospěšnosti

O prospěšnosti spermií ví Sedmašedesátiletá Stella Ralfiniová. Veřejnost šokovala svým mladistvým vzhledem bez jakýchkoliv známek stárnutí. Když se jí ženy ptali, aby prozradila recept na věčné mládí, byly překvapené a šokované, co jim řekla. Mužský ejakulát! Údajně hned po ejakulaci si semeno natře na obličej a nechá působit 15 minut. Díky tomu má krásnou pleť bez vrásek a přitom za ni nezaplatí ani cent. Jediné, na co však Stella upozornila je, aby byl muž zdravý a vedl zdravý životní styl. Ženy tak nemusejí utrácet velké sumy peněz na kosmetické přípravky, které jim navíc nemusí pomoci.

S účinky spermií dokonce souhlasí dermatolog Oscar Hevia. Jsou silným antioxidantem, který dokáže divy! Obsahuje proteolytické enzymy, které dokáží prolomit nerovnoměrnou a zahuštěnou starší vrstvu pokožky. Že by nový lék pro ženy?

Šiřte informace o zdraví dál! Nikdy nevíte, komu mohou pomoci. Díky sdílení se o článku dozvědí i vaši přátelé.

3/5 - (1 vote)

Add Comment

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..