Pánský parfém Zerex – jak jednoduše sbalit ženu

Nedaří se vám v milostném a ani v osobním životě? Nevíte jak sbalit ženu, aniž jste vypadaly zoufale? Jak chcete uspět bez dostatečného sebevědomí? Jak ulovit a zkrotit vášnivou slečnu? Třeba lze vyzkoušet tuto jednoduchou změnu. Díky studiím se zjistilo, že parfém Zerex dokázal ovlivnit i pachové buňky mužů a žen. Právě proto dokázal vyvinout parfém, který ve svém okolí vypouští do ovzduší velké množství feromonů.

Proč významní a vlivní lidé rádi investují hodně peněz do značkové kosmetiky? Už dávno není tajemství, že muž nebo žena by měly příjemně vonět. To vlivní a sebevědomí lidé dokázali velmi pozitivně využít pro sebe. Věděli jste, že vhodná vůně a její účinky z parfému dokáží ovlivňovat rozhodnutí lidí ve vašem okolí? To přesně se snaží parfém Zerex využít. V následující recenzi na tento parfém si vysvětlíme jak přesně funguje a jaké jsou jeho účinky. Nezapomeňte, že parfémy značky Zerex jsou určeny hlavně pro silných a odhodlaných mužů.

Pánský parfém Zerex - jak jednoduše sbalit ženu

Jak fungují mužské feromony?

Pro začátek si musíme vysvětlit jaké účinky dokáží dosáhnout mužské feromony. Jsou to povrchové chemické látky, které dokáží ve vašem okolí udělat divy. Feromony spouštějí přirozenou reakci jedince stejného druhu. Jednoduše řečeno, že přitahujete opačné pohlaví svými látkami, které vypouštíte do okolí.

Pokud nedokážete produkovat dostatek feromonů, tak je velmi jednoduché tomu dopomoci. Jednou možností, může být i parfém Zerex, který dokáže jednoduše a účinně vylučovat tyto chemikálie z vašeho těla do okolí. Pak je už jen třeba, abyste se pohybovali v okolí dam, které byste chtěli mít u sebe blíže. Podvědomě ani nebudou vědět co je k vám přitahuje blíž. Budte se jim zdát mužnější, sebejistější ale hlavně velmi sexy. Každý chlap, který má problémy přiblížit se ženě nebo chce pouze zvýšit šanci sblížit se s dámou, tak by měl mít po ruce parfém Zerex.

Kdy začali s výzkumem feromonů?

Vědci Peter Karlson a Martin Lüscher zavedli jako první pojem feromon. Velice rychle se od výzkumu uchytil a mnoho věcí a souvislostí najednou začalo dávat smysl. S výzkumem feromonů začali až 50-tých let 20. století. Od té doby se o feromonech zjistilo a popsalo velmi mnoho pozitivních informací. Vědci zjistili, že feromony ovlivňují chování a fungování zvířat a jedinců.

3 oblíbené druhy parfémů Zerex

Každý chlap si najde ten pravý parfém podle své povahy a osobnosti.

Parfém Zerex Sport

Má květinově-citrusovou vůni, která se nedá necítit. Je hlavně pro sportovní nadšence, kteří potřebují vypouštět feromony do ovzduší za každých okolností. Je velmi svěží a energický. To zajistí sportovní a sexuální vitalitu.

Složení parfému Zerex Sport: Alcohol Denat., Parfum, Aqua, Linalool, Limonene, Butylphenyl Methylpropional, Benzyl Salicylate, Alpha-Isomethyl Ionone, Benzyl Alcohol, Evernia prunastri extract, Citral, Geraniol, Citronellol, Benzyl Benzoate, Evernia furfuracea extract

Tyto všechny látky dokázali zabalit do příjemného skleněného vzhledu. Dokážete si prohlédnout na obrázku. Jedno balení parfému Zerex sport obsahuje 50 ml Eau de Parfum.

Cena parfému je jen 1050 Kč.Pánský parfém Zerex Sport - balení

Tip: Získejte slevu 50 Kč s kódem DOG2

 

Parfém Zerex Gentleman

Má decentní citrusovou vůni s příměsí dřevin. Příjemná vůně vhodná pro každou příležitost a do každé společnosti. Už z názvu je jasné, že tento parfém je vhodný pro genltemanov.

Složení parfému Zerex Gentleman: Alcohol Denat., Parfum, Aqua, Benzyl Benzoate, Citral, Limonene, Butylphenyl Methylpropional, Coumarin, Alpha-Isomethyl Ionone, Hydroxycitronellal, Linalool, Eugenol, Cinnamal, Citronellol, Geraniol

Balení je ve velmi elegantní podobě vhodné pro správného a sebevědomého muže. Lahvička je skleněný flakon s rozprašovačem a obsahuje 50 ml Eau de Parfum.

Tento parfém můžete koupit jen za 1050 Kč.Pánský parfém Zerex Gentleman - balení

Tip: Získejte slevu 50 Kč s kódem DOG2

Parfém Zerex Hunter

Jako třetí v nabídce je parfém pravých lovců. Má tajemnou dřevitou vůni, kterou dokáže pomotat hlavu každé ženě. Stačí, abyste pohybovali v blízkosti slečny, kterou budete chtít zaujmout. Jakmile budete v dostatečné blízkosti, tak mužské feromony začnou projevovat svůj účinek a můžete začít lovit.

Složení Zerex Hunter je následující: Alcohol Denat., Parfum, Aqua, Citronellol, Benzyl Benzoate, Eugenol, Geraniol, Citral, Hydroxyisohexyl 3-Cyclohexene carboxaldehyde, Linalool, Limonene.

Tento zajímavý a účinný souhrn látek je uzavřen v pěkné skleněné lahvičce s obsahem 50 ml Eau de Parfum.

Parfém Zerex Hunter je v prodeji jen za 1050 Kč.Pánský parfém Zerex Hunter - balení

Tip: Získejte slevu 50 Kč s kódem DOG2

Dárek pro muže

Série parfémů značky Zerex je zároveň i velmi oblíbeným dárkem pro muže. Každá žena, která daruje partnerovi nebo milenci tento parfém, tak si může být jistá, že se jí odvděčí kvalitním a vášnivým milováním. Pokud mu dokážete dopřát produkt, který mu dokáže navodit kromě sebejistoty i kvalitní erekci, tak si může být jistá, že udělá dobře i sama sobě.

Parfém je oblíbenou kombinací se Zerexom Klasik, díky kterému dokáže muž obšťastnit ženu i několikrát po sobě. Pokud si chcete přečíst v čem jsou plusy a minusy tablet Zerex Klasik, tak si přečtěte zde

Tip: Získejte slevu 50 Kč s kódem DOG2

 

4.7/5 - (6 votes)

Add Comment

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..