Ostudu dejte stranou: Tohle je nejerotičtější způsob, jak si to udělat sama

Ženy, které masturbují častěji, nemají problém s dosažením vyvrcholení ani při sexu. Své tělo si hýčkají například i takovýmto způsobem.

Ostudu dejte stranou: Tohle je nejerotičtější způsob, jak si to udělat sama

Zatímco žena nepozná dobře své tělo, nemůže vědět, co všechno se s ním dá dělat a jak reaguje na různé podněty a doteky. Sebeuspokojování proto není žádnou hanbou, ani zvrhlostí, jak se mnozí domnívají. Pokud to děláte v soukromí, je to jen a jen vaše záležitost. Mimo jiné, pokud si ženy sáhnou tam dole častěji, vyhnou se tak problémům s dosažením orgasmu. Ten postihuje stále velké procento něžného pohlaví a podle odborníků, vše je jen v hlavě a v (ne) schopnosti dostatečně se uvolnit.

Mrtvý tah – praktika, o které jste ještě (ne)slyšeli

Pro většinu žen je jednodušší uspokojovat se přes klitoris, ne vaginálně. Nepotřebují k tomu erotické pomůcky, ale jen ruku. Prostředník a ukazováček jsou těmi nejspolehlivějšími a pokud s nimi umíte správně zacházet prostřednictvím intuice, rozkoš je na světě. V průměru to trvá ženám od 2 minut do 30 minut.

Čtěte také: Ložnicový problém, který “nevoní” mnohým Na toto faux pas byste si měli dávat velký pozor

Pro ty, které se nechtějí cítit vulgární a jako pornoherečky, které si do vagíny strkají předměty od výmyslu světa, máme tip. Jde o tzv. mrtvý tah, který se dosud spojoval výsostně s muži. Dokonce se objevil ve filmovém trháku 60 sekund. Princip spočívá v tom, že si ruku nejdříve “znecitliví” a to tak, že si na ní posedíte například 5 minut. Chvilku potom si ji necítíte a nabudete tak pocit, že daná ruka není vaše, ale cizí a tím zvýšíte svůj požitek z tohoto dráždění. Tento trik se dá využít také u žen, pokud už nevědí dosáhnout vyvrcholení. Stává se to v důsledku zvyku. Žena si zvykne na svou ruku a dotyk tam dolů a to, co ji kdysi vzrušovalo, je najednou fuč. Zdá se vám to absurdní? Nuže, lidské tělo nabízí různá využití a lidé jsou stvořeni od přírody tak, že touží neustále experimentovat.

Mohlo by vás zajímat: Vaše ruka má velkou moc: Léčivá síla masturbace vás šokuje!

Ostudu dejte stranou: Tohle je nejerotičtější způsob, jak si to udělat sama
Rate this post

Add Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Age Verification

By clicking enter, I certify that I am over the age of 21 and will comply with the above statement.

Enter

Or

Exit
Always enjoy responsibily.