Ostudu dejte stranou: Tohle je nejerotičtější způsob, jak si to udělat sama

Ženy, které masturbují častěji, nemají problém s dosažením vyvrcholení ani při sexu. Své tělo si hýčkají například i takovýmto způsobem.

Ostudu dejte stranou: Tohle je nejerotičtější způsob, jak si to udělat sama

Zatímco žena nepozná dobře své tělo, nemůže vědět, co všechno se s ním dá dělat a jak reaguje na různé podněty a doteky. Sebeuspokojování proto není žádnou hanbou, ani zvrhlostí, jak se mnozí domnívají. Pokud to děláte v soukromí, je to jen a jen vaše záležitost. Mimo jiné, pokud si ženy sáhnou tam dole častěji, vyhnou se tak problémům s dosažením orgasmu. Ten postihuje stále velké procento něžného pohlaví a podle odborníků, vše je jen v hlavě a v (ne) schopnosti dostatečně se uvolnit.

Mrtvý tah – praktika, o které jste ještě (ne)slyšeli

Pro většinu žen je jednodušší uspokojovat se přes klitoris, ne vaginálně. Nepotřebují k tomu erotické pomůcky, ale jen ruku. Prostředník a ukazováček jsou těmi nejspolehlivějšími a pokud s nimi umíte správně zacházet prostřednictvím intuice, rozkoš je na světě. V průměru to trvá ženám od 2 minut do 30 minut.

Čtěte také: Ložnicový problém, který „nevoní“ mnohým Na toto faux pas byste si měli dávat velký pozor

Pro ty, které se nechtějí cítit vulgární a jako pornoherečky, které si do vagíny strkají předměty od výmyslu světa, máme tip. Jde o tzv. mrtvý tah, který se dosud spojoval výsostně s muži. Dokonce se objevil ve filmovém trháku 60 sekund. Princip spočívá v tom, že si ruku nejdříve „znecitliví“ a to tak, že si na ní posedíte například 5 minut. Chvilku potom si ji necítíte a nabudete tak pocit, že daná ruka není vaše, ale cizí a tím zvýšíte svůj požitek z tohoto dráždění. Tento trik se dá využít také u žen, pokud už nevědí dosáhnout vyvrcholení. Stává se to v důsledku zvyku. Žena si zvykne na svou ruku a dotyk tam dolů a to, co ji kdysi vzrušovalo, je najednou fuč. Zdá se vám to absurdní? Nuže, lidské tělo nabízí různá využití a lidé jsou stvořeni od přírody tak, že touží neustále experimentovat.

Mohlo by vás zajímat: Vaše ruka má velkou moc: Léčivá síla masturbace vás šokuje!

Rate this post

Add Comment

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..