Nejkrásnější mužské úchylky, týkající se ženského zadečku: Pro toto ho milují!

Posedlost ženským pozadím neustále narůstá a s ní i sexuální polohy odzadu. Čím vším fascinuje muže ženský zadek? Trend stále více poukazuje na to, že přibývá mnoho mužů, kteří si nepotrpí ani tak na velké poprsí jako na větší a kulatější zadeček. Tato ženská partie je přitahuje a vzrušuje tak silně, jako nikdy předtím. Jaké pocity a touhy to v nich evokuje?

Nejkrásnější mužské úchylky, týkající se ženského zadečku: Pro toto ho milují!

Naostro. Není mnoho žen, které chodí naostro tam dolů. Muži, který má u sebe ženu naostro, přestane pracovat mozek. A to doslova. Stále je to totiž jakési malé tabu, které se opačnému pohlaví velmi líbí.

Sevření penisu mezi dvě půlky. Nový (dosud nepoznaný) dotyk pro muže se stoprocentní úspěšností. Toto sevření je pro muže extáze, která ho nastartuje na pořádně dlouhou noc s vámi.

Kouzlo olejíčku využívá jen málokterá žena. Díky tomuto lesku vylepšíte vzhled vašich dvou půlek až o polovinu a muži nebudou vědět odlepit zrak, ale i jiné části těla od této dominantní nejvíc sexy partie.

Během ejakulace si už muži nepotrpí na něžné polibky na rtech. Mnohem více ocení pohled na hýbající se pánev a vyrašením zadeček, kterým tomuto jejich vyvrcholení dodáte jako kdyby třešničku na dortu.

Muži si nevědí odpustit capnutie po zadku a většina z nich by to dělala mnohem častěji, ale někdy se musí držet na uzdě. Nevinné plácnutí po zadečku rozvibruje v ženě nervová zakončení, které směřují do mozku a spustí tvorbu serotoninu. Jak dobře víme, tento hormon má na svědomí štěstí a velmi dobrou náladu.

Twerking. Trend, který ovládl mužské touhy. Pokud žena zná tuto svou partu a dokáže ji dokonale a sebevědomě ovládat, vyhrála na plné čáře. Muži na to přímo čekají a dokáží vás odměnit kvalitním vyvrcholením.

Čtěte také: Stačí pár centimetrů jazykem a muži jsou hotovi: Podle tohoto se ukáže, zda jste dobrá milenka!

Krásný zadek je nejen estetickou záležitostí, ale i sexuální. Poloha zezadu nebo anální sex jsou pro muže vzrušující zejména proto, že jde o část těla, ke které nemá povolen přístup každý.

Na závěr nesmíme zapomenout na jedno z nejpříjemnějších vyvrcholení. Ejakulát na zadek. Ženy raději před tím zavírají oči, ale pokud se s tím smíří, jejich sexuální hodnota se zvýší.

Rate this post

Add Comment

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..