Ložnicový problém, který „nevoní“ mnohým Na toto „faux pas“ byste si měli dávat velký pozor

Hygiena by měla být při intimním životě na prvním místě, jinak se může stát, že o ten svůj nadobro přijdete.

„S Marcelem jsme spolu byli krátce, ale od začátku jsem neměla chuť jít s ním do postele. Jednoduše mi celkově nevoněl, nechtěla jsem si ani představovat, co za aroma má pak tam dole, „vysvětluje číšnice Miška, která se s novým amanti do ložnicových dobrodružství rozhodně nehrne. A věru má i proč! „Problém zanedbané hygieny řeší mnoho dvojic, pro některé páry je odlišná aroma, vůně či samotná chuť partnera nepřekonatelným problémem, který vede k abstinenci v sexuální sféře,“ vysvětluje gynekoložka Diana Ráztočná.

Nepodceňujte intimní hygienu, můžete na to doplatit

Do sprchy!

Okej, ale jako slušně frajer naznačit, ať všechny myšlenky na dovádění pod peřinou, aniž si „ho“ umyl, rovnou spláchne do záchodu? Buďte taktní více než jindy. Vezměte toho svého nejprve pod vodu, pěkně si ho opláchněte a rozpoutejte přímo ve sprše či ve vaně horké divadlo. Pokud se mu zlíbí, jistě si ho vždycky rád zopakuje.

Mohlo by vás zajímat: Ranní sex pod sprchou má více benefitů pro tělo, jak jste si dosud mysleli!

„Přesto, že by se to s intimní hygienou nemělo přehánět, je velmi důležitá. Existují různé mýdla a gely s vyváženým pH, které pomohou zápach a nepříjemnou aroma eliminovat, „vysvětluje doktorka, ale jedním dechem dodává, že pokud jeden druhému“ nechutná „, problém by mohl tkvít v nesprávné životosprávě.

Orál? Ani za svět!

„Můj chlap začal chodit do posilovny, a od té doby to jde s naším intimním životem dolů z kopce. Vždy, když mu to dělám ústy, doslova mě při jeho ejakulaci napíná. Semeno má otřesnou trpkou chuť a příšerně zapáchá, „píše v jedné z mnoha diskusí prodavačka Andrea, která má kromě tohoto problému ideální sexuální život.

Čtěte více: nejchoulostivější otázka mužské pýchy: Konečně zodpovězena!

„Anabolika, kořeněná jídla, alkohol, česnek i ananas, výrazně ovlivňují chuť ejakulátu. Zatímco poslední ovoce vylepšuje aroma, ostatní zmíněné potraviny a doplňky stravy jej výrazně mění k horšímu, „uzavírá gynekoložka. Tak či onak, pokud máte jakýkoliv postelový problém, měli byste ho partnerovi jemně naznačit a zapracovat společnými silami na jeho odstranění.

Mohlo by vás zajímat: Proč by měli ženy polykat sperma? Důvod vás překvapí

5/5 - (1 vote)

Add Comment

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..