Kámasútra – polohy, kniha, kostka, pdf a různé sexuální hry

Kniha rozkoše byla napsána již v dávných dobách. Její první výskyt se datuje kolem 15-tého století. Kámasútra byla napsána indickými předky v staroindickém jazyku – sanskrtu, kteří měli zálibu hlavně v různých sexuálních polohách, ve kterých si dokázali navodit obrovskou dávku rozkoše. Podle dostupných informací by měl být mnich Mallanága Vátsjájana, který ji v rodné řeči pojmenoval jako „Učebnice lásky“.

Kámasútra - polohy, kniha, kostka, pdf a různé sexuální hry

Kniha je přeložena zřejmě do všech známých jazyků včetně češtiny. Proto je velmi známá i přesto, že zřejmě ani neznáte někoho, kdo by ji četl. Jednoduše stačí pár obrázků a hned víte, odkud jsou. V každé verzi knihy se dočtete informace nejen o tom, jak se můžete v posteli zajímavě milovat ale i různé informace ze světa intimity. Kámasútra je samozřejmě přeložena i do slovenského jazyka. V recenzi na Kámasútra se dozvíte o čem všem kniha je a jaký byl její prvotní cíl.

lamasutra1V Indii je běžné, že spatříte různé sochy a obrazy v sexuálních polohách, z nichž budete v němém úžasu. Je to na počest mnicha, který objevil tajemství sexuálního života a Indové jsou nato i patřičně hrdí.

O čem je vlastně Kámasútra?

Kámasútra učí vnímat sexuální procítění zcela jiným způsobem. Není to jen o různých zajímavých polohách ale také o tom, jak se lépe vnímat navzájem. Jednoduché zamyšlení nad životem a jeho cílem.

Kniha má 7 částí, které jsou rozděleny na 36 kapitol. Zde můžete vidět, že Kámasútra je opravdu velmi rozsáhlá kniha o sexuálním životě a není to jen kousek braku.

 1. část je o tom jak žijeme v domácnosti. Jaký je rozdíl mezi soužitím muže a ženy a jejich lá Je to takové hluboké filozofické zamyšlení autora nad fungováním muže a ženy v jejich domově.
 2. část se již zajímá už o klasické milování. Různé způsoby milování, ve kterých se autor dopracoval k neuvěřitelnému číslu 82 poloh. Milování je dar života a třeba s ním zacházet s ú Je to dost rozsáhlá kapitola o všech polohách, které mnich využíval.
 3. část je o získání a milování mladých dam. Vzpomíná se hlavně spojitost s pannou a postup jak ji dostat do své náruč
 4. část popisuje chování manželky ke svému manželovi. Žena se má chovat k muži s úctou a poddat se mu když to muž potř Sexuální chování, které má být výsostnou událostí v domácnosti má žena chápat jako samozřejmost.
 5. část je aktuální asi pouze vzemích, kde je běžné mnohoženství. Popisuje se postup jak si zajistit další manželku do své domácnosti a jak mají žít
 6. část je soustředěna na nemravné slečny. Už v dávné době byly různé společnice, prostitutky a poslouchali se mužům za pení Proto jejich mnich zmínil ve své knize.
 7. část je zajímavá hlavně tématem erekce, délky erekce a zvětšování penisu. Už v té době se muži zajímali o to jak si okořenit svůj sexuální ž V dnešní době nato slouží různé léky, výživové doplňky nebo sexuální pomůcky.

Pro muže, které zaujal 7 bod bych navrhla podívat se i Zerex Extralong, který patří k top ve své kategorii.

Všechny polohy Kámasútry

82 poloh, které mnich vyzkoušel a popsal je velmi zajímavých. Některé když spatříte, tak si ani nebudete vědět představit, jak byste to zvládli. Není to samozřejmě pro každého jedince. Třeba být trochu ohebný a co se týče žen, tak také nemusí být žena gymnastka, aby to zvládla. Všechno chce svůj čas a místo.

Co se týče názvů, tak mnich byl zřejmě i vtipálek a měl rád i přírodu.

 • poloha hadů
 • poloha slonů
 • poloha posvátná kráva
 • poloha jezdkyně
 • poloha Venušina nástraha
 • poloha houpačky
 • poloha obrácené dvojice

Kámasútra - polohy, kniha, kostka, pdf a různé sexuální hry

Kterou polohou si dokáží ženy nejvíce užít?

Nikde není definováno, která poloha je nejlepší. Je to všechno o každé osobě zvlášť, protože jak se říká „sto lidí, sto chutí„. Samotná žena musí říci svému partnerovi, co je příjemné a co ji odpuzuje.

Tip od vaší sexuoložky!

Ženy si dokáží zpříjemnit sexuální zážitek a tím pádem šanci přežít dokonalý vaginální orgasmus s podporou tablet a krému Aphrodisia. Jejich účinek se projeví zvýšeným procítěním v intimních oblastech, ze kterých se přenese podnět do CNS a tím si zvýšíte samotnou vzrušivost a sexuální procítění celého aktu.

TIP: sleva 49Kč s kódem „aphrodisia49“

Jak si zpříjemnit večer s Kámasútrou?

Otevřené možnosti jsou prakticky neomezené. Hlavně třeba navodit příslušnou atmosféru, aby byli všichni zúčastnění uvolnění a spokojeni. Fantazii se meze nekladou. Netřeba ani žádné speciální oblečení. Jednoduše se dát do pohodlí, vybrat si z množství poloh a začít se milovat. Na poloze se dopředu netřeba domlouvat. Třeba brát takovou, jaká se vám zamlouvá a vyzkoušet ji. Až během milování v dané poloze zjistíte, zda vám vyhovuje nebo ne.

Tip od Vaší sexuoložky!

Pokud si chcete sexuální styk prodloužit, tak vám určitě doporučuji užít Zerex Extralong před plánovaným zkoušením poloh z Kámasútra. Vaše výdrž a spokojenost bude oceněna kvalitním orgasmem.Zerex_extralong_med_CZ

TIP: získejte slevu 50Kč na Klasik, použijte kupón „dog2“!

Kde se dá koupit Kámasútra?

Knihu si můžete koupit v knihkupectvích klasických, ale i v internetových. Její plné přeložení do češtiny je samozřejmostí. Pokud si myslíte, že si dokážete oficiálně stáhnout soubor pdf, tak to asi nebudete velmi úspěšný. Je však možné, že na stahovacích portálech najdete nějaké to pdf Kámasútra, které ale nemusí být v úplně pravé verzi.

Jaké jsou možné formy Kámasútry kromě knihy?

Obchodníci vymysleli různé formy Kámasútra, na kterých dokážou vydělat. Stačí dát výslednému produktu hezké obrázky a dobrou reklamu, která vás přesvědčí o tom, že to prostě doma potřebujete. Pokud však máte rádi jen klasický sex, tak vám bude asi všechno z Kámasútra zbytečné.

Prodejní formy Kámasútry:

 • kniha
 • kostka
 • puzzle
 • obrazy
 • kartičky
 • bytové doplňky
 • video
 • nástěnné hodiny

Nejzajímavější je asi kostka. Hra je velmi jednoduchá a pravidla jsou jasně dané. Hodíte kostku na rovnou plochu, podíváte se jaká poloha je na vrchní straně kostky a vrhnete se na milování v dané poloze. Vyšší level hry znamená, že hrajete více a vy si tím pádem vybíráte, s kým danou polohu budete praktikovat.

Dělají se i kurzy Kámasútra, kde precvičovateľ má knihu prostudovanou od začátku do konece a pochopil smysl, který chtěl indický mnich zvěstovat dalším generacím. Těžko říci kolik lidí navštíví takovýto typ kurzu, kde se předvádějí polohy a cvičení, které jsou velmi sexuální. Ale jak se říká „Mnoho lidí, mnoho chutí“.

V každém případě doporučuji užít si polohy Kámasútra bez alkoholu a s přírodními podpůrnými prostředky, které dokáží zvýšit sexuální procítění a prodloužit celkový čas erotického zážitku.

Tip od vaší sexuoložky!

Chcete mít tvrdou a dlouhodobou erekci už za pár minut, tak vyzkoušejte Zerex.

TIP: získejte slevu 50Kč na Klasik, použijte kupón „dog2“!

Add Comment

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..