Kámasútra: 30 úžasných poloh, které stojí za vyzkoušení

To, že existuje mnoho sexuálních poloh, víte asi všichni. Ale myslíte si, že jste je vyzkoušeli už všechny? Nejspíš ne. Pro ty z vás, kteří mají chuť na některé z nejslavnější knihy lásky Kámasútry, jsme připravili půvabnou, nebojím se říct inspirativní fotogalerii. Prohlédněte si ji spolu s partnerem nebo partnerkou a užijte si vaše milování naplno.

Kámasútra: Nebojte se experimentovat

Říkáte si, že ta, či ona poloha je příliš gymnastická a náročná, nebo dokonce neproveditelná? Na první pohled to může tak vypadat, ale vězte, že vše je jen otázkou cviku. S náročností stoupá i rozkoš, kterou vám poloha připraví. Náročně vyhlížející poloha vás totiž může velice mile překvapit. Milování je přece také o hledání a objevování něčeho nového. Něčeho vzrušujícího, co náš milostný život obohatí a okoření. Právě obměna poloh je jednou z možností, jak si sex určitě zpestřit. Obsah stránek kámasútry je k tomu jako stvořený. Najdete tam skutečně neuvěřitelné pozice, které hraničí i s akrobacií. Ale když si vyberete ty správné, ty které vám budou vyhovovat, nemůžete nic pokazit a váš sex bude stát rozhodně za to.

Myslete na to, že s úsměvem jde všechno líp

Víc pravdy se do jediné věty ani nedá vtěsnat. K sexu patří také smích a humor. Učený z nebe nikdo nespadl a během vašich postelních hrátek a zkoušení nových poloh se vám můžou přihodit i věci nechtěné. Ovšem, i na první pohled trapnou situaci, lze právě díky humoru převést na úsměvný okamžik, který si určitě zapamatujete a budete na něj často spomínat (možná jenom v soukromí, ale vždy vás zaručeně pobaví 😉 ). Zasmějte se společně svým nezdarům na poli erotiky a hlavně se jimi nenechte odradit. Vždyť erotika nám nabízí tolik krás, a byla by věčná škoda je všechny nepoznat.

OTÁZKA NA TĚLO: Jak jste na tom vy? Střídáte při milování polohy? A která je vaše nejoblíbenější?  Inspirujte se v naší fotogalerii a nezapomeňte nám napsat, která poloha z kámasútry je podle vás fakt šílená? 

 

http://www.kqzyfj.com/click-8227121-12467478

Add Comment

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..