Jak ztratit rychle 1cm břišního tuku denně?

 

Super hubnoucí hit. Domácí sirup na hubnutí ze zázvoru a křenu slibuje zhodit až jeden centimetr v pase za jediný den. Jak to funguje?

Věříte na zázraky? Buďte raději opatrní. Platí to i při hledání způsobu, jak skutečně zdravě zhubnout. Jedním z takových, které se momentálně šíří internetem, je domácí sirup na spalování břišního tuku. Slibuje úbytek až jeden centimetr břišního tuku denně. Co bohužel není příliš reálné. Přesto si ho na pomoc vzít můžete, minimálně jako pomocníka pro perfektní ranní nastartování metabolismu.

Zázvorovo citronový sirup na hubnutí

Co patří do sirupu na hubnutí?

125 gramů křenu, 4 citrony, 2 cm čerstvého zázvoru, 3 polévkové lžíce medu, 3 polévkové lžíce skořice

Pomocí mixéru rozmixujte křen a zázvor na jemnou hmotu, do ní vymačkejte šťávu z citronů. Míchejte další tři minuty. Nakonec přidejte skořici a med a míchejte, dokud nezískáte homogenní sirup. Ten přelijte do skleněné lahvičky.

Jak se sirup užívá?

Užívá se jedna čajová lžička denně, nejlépe před jídlem a cvičením, tedy ráno. Sirup byste měli spotřebovat během tří týdnů a před případným dalším užíváním si dejte tři týdny pauzu. Abyste jeho účinek posílily, zařazujte pravidelné cvičení. Ideální je pohyb ve vyšším tempu, čili kardio cvičení.

Co sirup na hubnutí dokáže?

Sirup díky svému složení dokáže nakopnout líný metabolismus podobně jako některé průmyslově vyráběné spalovače tuků, které také nejlépe fungují v kombinaci s cvičením. A vhodný je i dietní jídelníček. Kromě toho snižuje zadržování vody v těle, to ale přímo nesouvisí se spalováním tuků. Vyznavači detoxikace mohou v sirupu vidět dobrého pomocníka při očistě organismu. Sirup má zároveň protizánětlivé účinky a prospívá imunitě, může tak například tlumit projevy nachlazení.

Jak to funguje?

Je pravda, že odborníci na výživu a hubnutí podobné zázračné recepty nevidí příliš rádi, protože za jediný účinný recept na zdravé hubnutí, považují kombinaci cvičení a odlehčeného stravování. Na druhou stranu tento sirup pravděpodobně nikomu neublíží, navíc ho nedoprovází žádná extrémní dieta. Sirup skutečně může mít příznivý vliv na rychlost metabolismu. Ale rozhodně nemůže způsobit, že by člověku ubyl centimetr břišního tuku denně. To v podstatě nedokáže nic na světě. Může však mít kladný vliv na psychiku, člověk i díky tomu, že ho pravidelně užívá, myslí pak více na to, co sní a jak se hýbe, co se na postavě i váze určitě projeví.

TIP: Chcete skutečně trvale zhubnout? Poraďte se s odborníky. Stačí jenom vyplnit formulář

 

Rate this post

Add Comment

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..