Jak oslovit ženu

Pár rad pro stydlivé muže

I když se zdá, že muži stále ve společnosti dominují, přece to jen mají složitější než kdysi. Navázat kontakt s atraktivní a sebevědomou ženou nebývá jednoduché. O to více, pokud patříte k těm méně hovorný a k tomu jste ještě stydlivý. Říkáte, že toto se dnes nenosí, nebo jste toho názoru, že je to výsadní vlastnost žen? Ne tak docela!

Jak oslovit ženu

 

Stydlivost je povahový rys, který nedělá rozdíly mezi pohlavími. Miluje tak ženy, jako i muže. No nezoufejte, milí páni, poradíme vám, jak oslovit ženu svých snů a získat ji na svou stranu.

Projevte zájem

Ženy jsou velmi rády středem pozornosti. Proto se o tu svou vyvolenou zajímejte. Pokud je stále jen na postu vaší kolegyně nebo kamarádky, zeptejte se jí, jaký měla den, což chystá na víkend, poslechněte si její problémy. Samozřejmě, že pokud jste dosud spolu nemluvili, nesmíte na ni tlačit.

Začněte pozdravem, usmějte se na ni, zapojte se do rozhovoru ve větší společnosti kolegů a přátel. Takto si s ní postupně vytvoříte jakousi intimnější zónu, která bude patřit pouze Vám. Nejenže tím poznáte blíže objekt své touhy, ale na druhé straně se jí bude líbit, že se o ni někdo v takové míře zajímá.

Nemusíte se bát trapného ticha, protože pokud se jednou žena rozpovídá, nedostanete se ke slovu. Buďte galantní, přidržte jí dveře, vyjadřujte se kultivovaně a neztrácejte smysl pro humor.

Nebuďte perfekcionisté
Mezi pravidly, jak oslovit ženu, určitě nemá co dělat puntičkářství a chválenkárstvo. Pokud žena při kolektivních rozhovorech nabude pocit, že se považujete za pana tvorstva, budete se k jejímu srdci dlouho prosekávat, pokud se Vám to vůbec někdy podaří.

Oslovte ji skromně, ale sebevědomě. Myslíte si, že taková kombinace nejde dohromady? Právě naopak, je to ta nejlepší volba. Nic ženu nedostane natolik jako chlap se zdravou dávkou sebevědomí, ale zároveň si nepřipisuje úspěchy druhých a raději poslouchá jak mluví.

Přemožte se, skrytě své rozpaky. Zde platí i jakési nepsané pravidlo, že čím zakríknutejší muž je, tím klade na ženu větší nároky. Jakoby se snažil kompenzovat vlastní nedostatky. Tudy ale cesta nevede. Musíte vědět ženu podpořit a těšit se z jejího úspěchu.

Každý z nás má své mouchy, vy také nejste výjimkou. Berte ženy takové, jaké jsou a nevyčítejte jim jejich přirozenost. Ne všechny si totiž pěstují tuto ctnostnou vlastnost. Být sama sebou a neskrývat se za masku je přece úžasné. Přijměte i nedostatky a snažte se je využít ve svůj prospěch.

Připravte se

Podařilo se Vám s větším či menším úsilím naplánovat první rande? Vždy se dostanete pouze sem a tím to hasne? Proč? Máte strach ze selhání, nebo jste si to s tou Vaší láskou rozmysleli? Žádná panika! Je čas, abyste se pořádně připravili.

Vyberte si vhodné oblečení (dle místa schůzky), popřemýšlejte o tématech, které budete rozebírat. Pokud Vám na této ženě opravdu záleží, asi už o ní něco víte. Pokud si nejste jisti, oslovte společných známých. Ti Vám jistě bez váhání poskytnou cenné rady. Vyberte romantické místo, které si prostě musí zamilovat. Vaše snaha bude určitě oceněna a partnerku příjemně překvapíte.

Myslete i na sebe

Pokud nejste zrovna typ, který se cítí pohodlně a přirozeně v přeplněném klubu, vezměte svou partnerku někam, kde se můžete samotě promluvit a projít. Ne každý člověk je společenský tvor a tomu přizpůsobte i místa, kam Vaši partnerku chcete vzít.

Nezaškodí, pokud budete v tomto případě trošku sobecký a místo setkání vyberete podle vlastních představ. Jde přece o první dojem a ten určitě dotáhnete do zdárného konce pouze tehdy, když budete na místě, kde se cítíte příjemně.

I když se možná trápíte nad tím, jak oslovit ženu, zkusili jste se někdy zamyslet, že slova nejsou všechno? Někdy postačí gesta, náznaky. Co kdybyste zítra pomohli té milé kolegyni s pořadače pro ředitele, nebo jí pouze tak, celkem nezávazně, přineste do kanceláře svůj malý ventilátor. V parném dni to vyzní jako dobrý nápad a ona Vám může chtít tuto pozornost oplatit.

Pro stydlivé i nestydaté je skvělé místo k oslovení a seznámení seznamka.

5/5 - (3 votes)

One Response

  1. luky 10.12.2018

Add Comment

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..