Co je to orgasmus a jak na něj?

Každý z nás by měl být předurčen k tomu, aby mohl dosáhnout orgasmu. Není to však vždy jednoduché. Většina lidí totiž bere orgasmus jako každodenní záležitost. Co ale pokud prostě nedokážete dosáhnout orgasmu? Zde již začíná být náznak problému. Otázkou je nyní, zda je problém psychický nebo tělesný.

Co je to orgasmus?

Náznaky problému spatříte už při běžném pohlavním styku. Muži se většinou dokáží uspokojit jednoduše a rychle. Při erekci, kterou dosáhnou při intimní chvíli a následné ejakulaci se spojí příjemný pocit, který nazýváme sexuální vyvrcholení. Můžeme ho jednoduše nazvat mužský orgasmus. U žen dosáhnout tento blahodárný pocit, který by měly dosáhnout při milování s mužem nebo ženou, nebo i při masturbaci, je komplikovanější.

Co je vlastně orgasmus?

Je to vlastně vyvrcholení pohlavní rozkoše, kterou dokážete procítit při sexuální stimulaci intimních partií. Příjemný pocit, který zažijete emocionální, fyzickou nebo psychologickou reakcí se nazývá orgasmus.

Zvětšené prokrvení pohlavních orgánů, které se projevuje v oblastech genitálií stahováním určitých svalových partií se uvolňujě sexuální napětí. Hned po sexuální úlevě se uvolňují i ​​stažené svaly a dochází k vyvrcholení. U mužů je pohlavní vyvrcholení ukončeno ejakulací semene. Semeno se stává jasným znakem sexuálního uspokojení u mužů. U žen se orgasmus projeví také ejakulací ale v podobě čiré tekutiny, která může být ve velmi malém množství, takže to ani nemusíte spatřit.

Orgasmus probíhá v CNS (centrální nervová soustava) a tím pádem se dá odlišit od doprovodných funkcí jako je například ejakulace. V limbickém systému mozku se projevují hlavně za součinnosti hypotalamu a amygdaly. Vedle toho jsou zapojeny do procesu orgasmu ještě i přenašeče neurotransmitery, dopamin, serotonin, noradrenalin ale i rozličné hormony jako jsou androgeny, endogenní opioidy. Právě pro tyto kombinace dokážete při orgasmu pociťovat různé pocity štěstí, bolesti, strachu, zimy a mnoha dalších.

Jak dosáhnout orgasmu u žen?

Zajímavá téma, na kterou chtějí odpověď ženy ale i muži. Když jednou pocítí žena ten slastný pocit, tak ho chce mít už během každého sexu. Ne vždy to však „přijde“. Jednoduše nefunguje dráždění klitorisu, partnerů penis není takový, jak by měl být, nevíte najít bod G, nefunguje ani orální stimulace. Tak ještě jste nevyzkoušeli prostě všechno. Jsou různé krémy a tablety s přírodním obsahem na podporu erekce. Zvyšují prokrvení pohlavních orgánů u žen a zvyšuje se i citlivost, která napomáhá zvýšené šanci dosáhnout orgasmu. Jedním z přípravků je například i Aphrodisia pro ženy. Zvyšuje šanci na lepší orgasmus u žen.

Zvyšte svou šanci na lepší orgasmus s Aphrodisiou

TIP: sleva 49Kč s kódem „aphrodisia49“

Jak dosáhnout orgasmu u mužů?

U mužů je dokázáno, že zažijí orgasmus 8 z 10 sexuálních zážitků. To znamená, že dosažení orgasmu je docela jednoduché. V první řadě musí být muž uvolněný a nebýt ve stresu. Pokud nato budete stále myslet, že „musíte“, tak si můžete být jisti, že to nepřijde. Na prvním místě je vždy hlava. Následuje předehra nebo jiná příjemná atmosféra a pak už jen stačí vniknout svým penisem do pochvy své partnerky a jemnými pohyby a třením dochází k uspokojení mužské potřeby. Každý jak to má rád. Pokud však nemají nějaký zdravotní problém. Pro muže stačí pohlavní styk se svou vysněnou ženou (některým i s mužem). Dokáží se spokojit a mít orgasmus mnohem jednodušší a častěji než žena.

Přivodit orgasmus si dokáže muž i samotnou masturbací. Je to příjemná chvíle pro muže, kterou uspokojí svou touhu, pokud nemá u sebe partnerku. Uspokojení končí vyvrcholením, čili výstřikem semene z penisu. Chámovod prostě dostane z CNS podnět, že je čas na uvolnění semene.

Je problém pokud nevím dosáhnout orgasmu?

Pokud má muž problém s dosažením orgasmu, to znamená, že sice vyjde semeno, ale nepociťuje přitom žádný pocit, tak potřebuje hledat řešení svého problému. Nejběžnější cestou je zřejmě vyhledat pomoc u lékaře. Svěřit mu svá tajemství a případně udělat určité testy. Existuje však i volba pořídit si výživový doplněk na podporu erekce a stým spojené zvýšenou šanci dosažení orgasmu. Jednoduchou volbou je například Zerex. Vyšší šanci dosáhnout orgasmu s Zerex-em je už jen v tom, že když budete mít pevnější erekci a vydržíte déle, tak se to musí odrazit i na příjemných pocitech u partnerky.

Pro zlepšení a podporu erekce doporučuji Zerex klasik

TIP: získejte slevu 50Kč na Klasik, použijte kupón „dog2“!

Je problém mít orgasmus v těhotenství?

Podle vědeckých výzkumů není dokázáno nějaká škodlivost dosažení orgasmu u žen v těhotenství. Je to psychický pocit, který provází pár tělesných projevů, jako jsou zima nebo radost. Takže blažený pocit by nějak neměl vadit ještě nenarozenému dítěti. Samozřejmě si zvažte, zda chcete mít sex ve vyšším stádiu těhotenství.

Jak dlouho by měl trvat orgasmus?

Orgasmus u žen a u mužů trvá pouze několik sekund. Je to slastný pocit, který proběhne celým vaším tělem a dostane se ven. Budete se cítit příjemně a uspokojeny ještě následujících několik minut ale samotný orgasmus trvá jen pár vteřin. Proto si chceme navodit tento pocit často.

Jaké typy orgasmů u žen existují?

Je mnoho typů orgasmů podle, kterých se také nazvali:

  • Bod G – orgasmus – nejzajímavější místo v ženské pohlavní oblasti, které chce najít každý Pokud ho dokáže najít, tak mají vyhráno oba. Když se to však nedaří, tak nastává velmi pochmurná situace v posteli. Sice vám řekne, že je to v pohodě, ale vy víte, že to tak není. S tímto musí každý chlap bojovat sám. Jednoduše se musíte snažit více a výsledek v podobě nalezení bodu G se dostaví. Žena si dokáže najít bod G i sama, ale určitě to nebylo ani u jedné napoprvé.
  • Klitorisový orgasmus – stačí se dotýkat jemně a s citem v oblasti klitorisu a příjemný pocit se projeví nejen v hlavě ale obvykle i vlhkou formou. Orgasmus, který si dokáže přivodit žena i sama při masturbaci.
  • Vaginální orgasmus – tento typ orgasmu dokáže žena zažít zevnitř v pochvě. Je mnohem intenzivnější než klasické dráždění Právě proto se velmi těžko dosáhne. Některé ženy ho pořádně ještě ani nepoznali, protože je to o správné chemii mezi oběma milenci.
  • Kombinace vaginálního a klitoridální orgasmu – pokud budete svou partnerku uspokojovat i penisem a zároveň i rukou na potřebných partiích, tak si můžete být jisti, že orgasmus př Samozřejmě dělat vše s citem a nejlépe jak dokážete. Žena se vám určitě odvděčí.
  • Bod U – orgasmus – další bod, podle kterého by se měl nacházet v oblasti močové Respektive po její vnější části. Citlivost této oblasti také napomáhá k dosažení orgasmu u žen.
  • Orální orgasmus – jemně se dostat k intimním partiím ženy a uspokojovat ji jazykem je také příjemná volba jak dosáhnout orgasmu. Pohrávat se s jazykem na klitorisu sem a tam a k tomu zapojit svou fantazii je velmi příjemná situace pro ženu. Tuto techniku ​​však nezvládne každý. Jinak je to jen jako lízat lízátko.
  • Prsní orgasmus – u některých žen se ani nemusíte dostat dolů. Pokud dokážete příjemnými pohyby dráždit prsa hlavně rukama a jazykem, tak dokážete přivodit ženě orgasmus také. Samozřejmě je to výjimečné a určitě to nebude postačovat každé ženě. Je to jen taková občasná změna. Na prsa samozřejmě netřeba nikdy zapomínat.

Kolik orgasmů může mít žena?

Počet orgasmů u žen není nijak omezen. Obvykle to je pouze jeden. Existuje však i pojem mulitiorgazmus. Ne všechny ženy zažít multiorgasmus dostanou. Muži to určitě už viděli v pornu, když žena dostává jeden orgasmus za druhým. Buďte si jistý, že v reálném životě to tak určitě nefunguje. Běžná žena je ráda že dosáhne orgasmu alespoň jeden. I to není pravidlem, že pokaždé.

Dá se dosáhnout orgasmu bez dotyku?

Orgasmus bez dotyku je trochu zvláštní záležitost. U mládeži probíhají takzvané mokré sny – poluce. Je to stav, kdy se vám sní příjemný sexuální zážitek, a vzbudíte se s mokrým spodním prádlem. Jednoduše proběhne ejakulace bez jediného dotyku, jen s myšlenkami.

Závěr

Každé osobě by měl být dopřán orgasmus alespoň několikrát za život. Ten kdo ho má pravidelně, tak je to taková samozřejmost a nepřikládá mu nějakou zvláštní hodnotu. U těch, kteří ho dosáhnou opravdu výjimečně, tak jsou vděční za každou takovou chvíli a snaží se o to víc.

Pro zlepšení a podporu erekce doporučuji Zerex klasik

TIP: získejte slevu 50Kč na Klasik, použijte kupón „dog2“!

 

Add Comment

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..