Bod G – Návod jak najít bod G u ženy i muže

Ve většině článků o sexu se můžete dočíst jak dosáhnout orgasmu pomocí dokonalé stimulace bodu G. Co je však na tom pravda a jak ho najít se budu snažit přiblížit v následujících odstavcích. Dozvíte se, kde přesně se bod G u žen nachází a hlavně, jak ho dokážeme dráždit prstem nebo penisem. Pro snadnější orientaci, kde přesně se bod G nachází, si můžete prohlédnout i přiložené foto.

Bod G - jak najít bod G

Fikce nebo realita?

Bod G není žádná fikce. Je to plnohodnotná realita. Ne každý ale ve svém životě dokáže procítit bod G, tak intenzivně, jak se o něm stále píše. Ernest Gräfenberg popsal již v roce 1950 jak se dá bod G najít a jak ho správně stimulovat, aby žena dosáhla pomocí tohoto bodu kvalitní a silný orgasmus.

Co je vlastně bod G?

Bod G je erotogenní zóna, kterou můžeme najít u žen ve vagíně. Každá žena se ho snaží najít, aby dokázala dosáhnout během milování ten slastný pocit blaženosti. Když se jí ho podaří najít, tak se nemusí bát, že by jeho drážděním nedokázala dosáhnout takzvaný „géčkový orgasmus“. A když ho jednou dosáhne, tak už ho bude chtít pokaždé.

Tip od Vaší sexuoložky!

Mnoho žen si napomáhá k dosažení orgasmu pomocí jednoduchých a účinných tablet Aphrodisia V. S kombinací lubrikačního gelu a tablet, které nabízejí, dokáže žena dosáhnout nezapomenutelný orgasmus. 

Jak najít bod G u žen?

Místo pro bod G u žen se nachází uvnitř vagíny. Není to samozřejmě knoflík, který stisknete a dokážete hned vyvolat. Dosáhnout na bod G můžete penisem, rukou-prstem nebo nějakou sexuální pomůckou. Nejideálnější ho dokážete nahmatat prstem. Vniknete prstem do vagíny partnerky nejhluběj jak se dá ohnutým směrem k sobě, začněte třít prst o vnitřek pochvy, dokud neucítíte drsnější oblast. Pokud budete dále třít tuto oblast pochvy, ucítíte, že se zduří.

Kolem dosažení vrcholu za pomoci bodu G třeba splnit několik faktorů. V první řadě musí být žena ve velkém sexuálním vytržení. Dá se toho dosáhnout pomocí různých pomůcek a kvalitní předehrou. Pak se dá tento kýžený bod najít nejlehčí.

Jaké jsou nejlepší sexuální polohy pro dosažení orgasmu s bodem G?

Mezi osvědčené polohy patří ty, u nichž je žena nahoře na chlapovi a dokáže penis zavést do pochvy co nejhlouběji. Další velmi účinná poloha je také při vniknutí do ženy zezadu. Ať už je na kolenou nebo ve stoje, hlavně třeba vniknout do partnerky co nejhlouběji. Mnoho dobrých poloh naleznete i v Kamasutře.

Výhodu má chlap, který má zahnutý penis a jím dokáže každým vniknutím do pochvy stimulovat tento bod. Takový chlap dokáže využít svůj penis v různých polohách.

Tip od Vaší sexuoložky!

Právě při pořádně tvrdé erekci může partner svým penisem dokonale stimulovat bod G. Pokud nedokážete dosáhnout tvrdou erekci, tak pak můžete zapomenout na nalezení bodu G. Je to právě proto, že nevíte pořádně třít penis o vnitřek pochvy. Mnoho mužů právě proto využívá jednoduchý a účinný produkt na tvrdou a kvalitní erekci. Je jím eJoy díky, kterému dokážete vydržet v ztopořeném stavu během celého sexuálního styku a tím se zvyšuje šance na dosažení géčkových orgasmů.

Pokud jste splnili všechny náležitosti a podařilo se vám společně najít bod G, tak můžete být spokojeni a užívat si nádherné chvíle sexuálního životu i díky tomuto fascinujícímu bodu. Zároveň si můžete být jisti, že mnoho žen tento bod nedokáže za celý život najít. To ale nebude váš problém.

Na obrázku si můžete podívat, kde přesně se bod G u žen nachází a jak se dá stimulovat prsty. Video s bodem G u žen si můžete najít i na youtube, ale myslím, že obrázek jasně ukazuje kde přesně třeba hledat.

Bod G - jak najít bod G u ženy

Existuje bod G i u mužů?

Bod G je u mužů na takovém místě, které by některé lidi ani nenapadlo. Nachází se mezi konečníkem a kořenem penisu. Není to záležitost, kterou by běžný pár chtěl vyzkoušet najít a stimulovat, ale najde se mnoho jedinců a párů, kteří se o to pokusí.

Na obrázku si můžete prohlédnout, v které oblasti přesně by měl bod G u mužů nacházet.

Bod G - jak najít bod G u muže

Bod G u muže by měl fungovat stejně jako u žen. S jeho stimulací je však určitě problém pro jeho umístění.

Zhodnocení a můj názor na bod G

Můžeme si s klidným svědomím napsat, že bod G není žádná fikce. Když žena jednou pocítí orgasmus dosažený za pomoci bodu G, tak už ho bude vyhledávat pokaždé a porovnávat, který byl lepší. Každá žena by díky stimulaci tohoto bodu měla dokázat přežít géčkový orgasmus, aby byl pro ni sexuální zážitek co nejintenzivnější.

 

4.3/5 - (15 votes)

No Responses

Add Comment

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..