Alkohol a erekce

Alkohol je vlastně lehká droga, která je v každé zemi povolena. Pokud někdo bude tvrdit, že to není pravda, tak ať si položí otázku, proč je pak návykový. Přece si mnoho lidí nechce připustit, že to tak opravdu je. Po požití alkoholického nápoje míváte blahodárný pocit, který vyvolá, že jste veselejší, sdílnější, odvážnější a nemáte zábrany. Právě alkohol může za to, že dokážete zapomenout na nepříjemné situace, ale mívá i opačný efekt. Když jste ve stavu opilosti, tak si časné dokážete nepříjemnou situaci navodit. Stačí někdy nepříjemný pohled nebo jedno špatné slovo. Je třeba si uvědomit, že alkoholem nic nevyřešíte.

Alkohol a erekce

Lidé se dělí na několik běžných skupin, které se dají snadno zařadit:

První skupina nepije alkohol a ani ho nikdy nevyhledává. Prostě ve svém životě nemají potřebu, být ve stavu omámení. Dokáží se zabavit i bez alkoholu. Nebudeme si lhát, ale jsou to většinou řidiči, kteří nám přijdou vhod na odvoz domů.

Druhá skupina je asi nejpočetnější. Jsou to ti, kteří si na různých akcích běžně dají za skleničku nebo trochu více ale vždy s mírou. Rodinné akce, firemní večírky, narozeninové oslavy, sportovní akce, svatby a další možné seskupení lidí, kde bývá alkohol běžná záležitost.

Třetí skupina lidí by už měla uvažovat o možném problému s alkoholem. Vyhledávají každou možnou akci, kde si mohou přivonět alkoholu. Nechybí každý pátek nebo sobotu v podnicích v centru města nebo hospodách, které mají blízko. Zde již začínají první náznaky problémů s alkoholem. Sami si musíte položit otázku, zda vyhledáváte zábavu, přátel nebo jen samotný alkohol. Hlavně mládež spadá do této kategorie. Hlavním důvodem je samozřejmě sex. Většina mladých lidí si před plánovaným sexuálním stykem přítelkyní nebo náhodnou osobou rádi vypijí. Odbourává to napětí a odstraňuje všechny zábrany. V sexu najednou není nic zakázáno. Až druhý den po vystřízlivění objasňuje skutečnosti, které se noc předtím děly a co by se za střízlivého stavu nikdy nestaly.

Čtvrtá skupina jsou již typický „štamgasti„. Ti už ani neřeší okolí ani nic podstatného, ​​jen zda mají dostatečnou hladinu alkoholu v krvi. Začínají hezký den s lahví v ruce, nějakým způsobem přežijí den a večer znovu spadnou do opilosti. V podstatě je nezajímá a ani si nepřipouštějí, že alkohol je problém. S touto skupinou lidí nechce mít většinou nikdo nic společného, ​​i když by každý věděl najít minimálně 1 člověka ve svém okolí.

Každý člověk dokáže postupovat od prvního do čtvrtého bodu, pokud nedokáže pít s mírou. Je to prostě dáno tím, že na nás alkohol sahá na každém kroku. Již v mladém věku se často dostáváte do situací, kdy se snadno ocitneme u alkoholu. Ve své partii někdo donese „placatku“ nebo na klasické rodinné oslavě, kde hlavně starší opilí rodinný příslušníci nemají problém dát ochutnat i mladším členům. „Dej si za jeden s námi, to ti neuškodí“ zná asi každý. Nikdo si však neuvědomuje velmi podstatný faktor. Od mladého věku vás nepřímo přivádějí k požívání alkoholu, na který si tělo dokáže zvykat a přizpůsobovat. V následujícím období si dovolíte vypít víc a víc. Je to jednoduchý způsob jak si tělo navykne na alkohol a touží stále ve větším množství.

Alkohol nemá blahodárný účinek na váš organismus. Kromě různých onemocnění, které se mohou časem projevit je jeden podstatný – problém s erekcí. Špatný sen každého muže, který chce mít plnohodnotný sexuální život. Pokud již nedokážete normálně uspokojit svou partnerku, tak to je dost velký a podstatný trest pro alkoholika. Zde je již na místě položit si otázku „Chci v tom pití alkoholu pokračovat?“.

Potence je pro muže velmi důležitá, a proto je toto téma zároveň choulostivá. Pokud ohrozit alkoholem určitou rovnováhu vašeho organismu, tak jste jen malý krok od impotence. Tento vážný stav již stojí za zamyšlení a vyřešení problému.

Jak ovlivňuje alkohol můj sexuální život?

Problémy s alkoholem obvykle velmi negativně ovlivňují váš sexuální život. Je to taková tichá rakovina lidského těla, která otupuje smysly a negativně působí na celý organismus. Jedním z mnoho problémů erektilní dysfunkce je příjem nadměrného množství alkoholu do krve.

Mnoho odborníků ze zdravotnictví prezentuje jak pozitivní je vypít si každý večer deci červeného vína na lepší produkci krve. Sklenku vína nebo piva po večeři nikomu neuškodí, ale nelze zapomínat, že je třeba vědět omezit ten příjem opravdu na malé množství. Nadměrný příjem alkoholu do krve otupuje smysly a také nervová zakončení. To je velmi zásadní informace pro potřebnou erekci. Pokud bude tělo ukolébané alkoholem, tak nemusí přijít k dostatečnému prokrvení penisu. Tím ztratíte možnost mít penis v řádně ztopořeném stavu. Dále je již jasné, že pokud nedosáhnete kvalitní erekci, tak se nemůžete s partnerkou pomilovat. Zde přesně nastává problém, kdy chcete, ale nedokážete mít sex.

Pokud u vás nastává taková situace pravidelně, tak třeba přemýšlet nad její řešením. Třeba omezit alkohol a zažít dokonalý zážitek s partnerkou, nebo opatřit erekční tablety, které mají účinek i po požití alkoholu. Jednou z voleb může být Elixirman. Je to jeden z mála přírodních přípravků, se kterým dokážete dosáhnout kvalitní erekci i po požití alkoholu. Na každého člověka samozřejmě ovlivňuje alkohol na erekci jinak. Jsou typy lidí, kteří nemají problém s erekcí i v opilosti. Těch však není mnoho. Většině lidí přece jen alkohol omezí smysly až tak, že nejsou schopni dosáhnout plnohodnotnou erekci.

Problémy mohou přetrvávat i po době, kdy už alkohol nepřijímáte. Zde je již podstatná záležitost zdravotního stavu, protože pokud erektylní dysfunkce přetrvává, tak je na místě začít toto onemocnění léčit. Vždy to byl většinový problém u starších pánů kolem 40-tky a více, ale dnes je to běžná záležitost mladého člověka, že nedokáže dosáhnout ztopoření penisu pro kvalitní sex. Na tento typ problému se zaměřuje výživový doplněk Zerex s čistě přírodním obsahem. Dokáže dostatečně prokrvit penis a navrátit touhu po sexu. Obsahuje totiž látku pocházející z jižní Ameriky, konkrétně z Peru. Tou látkou je kořen z rostliny MACA, která je po staletí velmi dobře známá jako peruánská Viagra. Má pozitivní účinky na tvorbu spermií, napomáhá při léčbě impotenci, zvyšuje libido a tím zajišťuje lepší sexuální aktivitu – Zerex Ultragold

Pro dlouhodobé zlepšení poškozené erekce doporučuji

Zerex ultragold tablety

Tip: Získejte slevu  130Kč s kódem ULTRA5

Jak se projevuje problém s alkoholem na mé erekci?

V podstatě se to dá zjistit velmi jednoduše. Pokud máte často takový obsah alkoholu v krvi, že nedokážete ztopořit váš penis a děje se to častěji, tak jste zjistili, že máte problém. Zde si už třeba položit otázku, zda s tím netřeba něco dělat. Pokud v tom budete pokračovat, tak si zcela zničíte svůj sexuální život a když si budete chtít ještě někdy „pořádně užít“ se svou partnerkou a nebudete moci, tak si to zřejmě budete vyčítat.

Co všechno zasáhne nadměrná konzumace alkoholu?

Kromě erekci dokáže alkohol ještě poškodit mnoho částí fyzických ale i psychických:

  • játra
  • životosprávu
  • chování
  • nervová zakončení
  • psychiku
  • spánek
  • poškození orgánů
  • trvalé poškození mozku
  • ejakulát
  • rodinu!!

Pokud nedokážete bojovat sami se statusem alkoholik, tak se obraťte na své nejbližší, kteří vám dokáží napomoci k návratu do běžného života. To však dokážete pouze v případě, pokud si přiznáte, že máte problém s alkoholem.

Add Comment

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..