9 zaručených způsobů, jak zabránit předčasné ejakulaci

Háklivá téma, kterou zažívají muži v dnešní době stále častěji. Nemusíte si myslet, že se to děje pouze vám. Nebyla by to pravda. Až polovina mužů nemá zdravou erekci a projevuje se například předčasnou ejakulací. Proč se to děje právě mně? To je častá otázka muže, který selhal. Jak si zabránit předčasné ejakulaci? Jak zajistit abych neselhal v posteli? To jsou všechno otázky, na které se budu snažit zodpovědět a hlavně pomoci problémovým jedincům.

9 zaručených způsobů, jak zabránit předčasné ejakulaci

Každý už zřejmě překonal situaci, že chtěl nesmírně pomilovat svou partnerku, ale skončil dříve, než začal. Myslím, že nikdo si neřekne ne. Horší případ je, když ejakulát výrony ještě před vniknutím do pochvy. Tak to je velmi trapná situace, z níž se zřejmě nevymluvíte nijak. Partnerka zůstane pouze nechápavě zírat a vy byste se nejraději schovali pod zem. Nevíte se prostě udržet v přítomnosti opačného pohlaví. Co se s tím dá dělat? Jak postupovat při předčasné ejakulaci?

Proč mám předčasnou ejakulaci?

Příčin je několik:

 • genetika – prostě to máte v sobě od narození. Výzkumy prokázaly, že předčasná ejakulace se dokáže přenášet generačně.
 • citlivé intimní partie – stačí jemný dotyk a hned se uděláte.
 • dokonalá představivost – myslíte na sex tak intenzivně, až to mozek vyhodnotí vyvrcholení To dokazuje jaký je mozek silný orgán a jak moc ovlivňuje naši sexuální stránku.
 • problém s erekcí – nedokážete dokonale ztopořit svůj penis a když se to konečně podaří, tak hned dosáhnete výron semene.
 • špatná životospráva – Přejídáte se? Kouříte? Málo spíte? Přesně tyto faktory jsou negativním spouštěčem sexuálních poruch.
 • nemoc – není žádným tajemstvím, že předčasná ejakulace je sexuologický problé Může mít spojitost i s problémovou prostatou.
 • příliš krátká uzdička penisu – další podstatný faktor, který ovlivňuje chování

Způsoby jak zabránit předčasné ejakulaci

Je hned několik způsobů jak se dá zamezit předčasné ejakulaci.

 • sexuální stimulace – netřeba se nechat hned vzrušit do úplné extáze. Třeba jít nato postupně a nechávat si čas potřebný na pohlavní styk.
 • trpělivost – podstatná záležitost, která musí být tolerována z obou stran. Musí spolupracovat partnerka, protože pokud nebude nápomocná, tak nikdy nedosáhne to, co potřebuje a chce – orgasmus.
 • psychologie – myšlenky na sex s partnerkou třeba jednoznačně potlačit nějakou nesexuální představou. Americký výzkum dokázal, že více než polovina mužů myslí při sexu s partnerkou například na oblíbený sport a tím dokáží oddálit ejakulaci semene. Docela zajímavá myšlenka, která znovu dokazuje, jak pracuje náš mozek.
 • sexuální pomůcky – v dnešním světě je nespočet možností, jak si okořenit sexuální život různými pomůckami ze sexshopu. Třeba se podívat po něčem zajímavém a vyzkoušet to. Nikdy nevíte, co pomůže právě vám. Oblíbená je hlavně Kamasutra.
 • přerušovaný sex – jedna z častých zkoušených možností. Prostá a jednoduchá varianta, při které je třeba častěji vysnunúť penis z pochvy, na chvíli se dostat do klidového režimu a pokračovat o pár desítek vteřin. Co dělat během přerušení je už jen na fantazii každého.
 • afrodiziaka – oblíbená a dostupná. Je obrovské množství látek, volně dostupných v přírodě, které dokáží zpestřit a zpříjemnit sexuální chvíle. Jednou z nich je například Zerex Extralong, který dokáže muži výrazně prodloužit sexuální styk. Pokud chcete dopřát prodloužený sexuální zážitek a zvýšenou rozkoš i partnerce, tak pro ni je dobrá volba Aphrodisia V pro ženy.
 • častější masturbace – každý o tom mlčí, ale výzkumy v oblasti sexuologie dokázali, že více než 40% mužů běžně masturbuje. Co dodat. Je to jen další možnost, kterou dokážete provést před sexem, a tím si oddálit ejakulaci při sexu.
 • prodlužit si uzdičku penisu – příliš malou délku uzdičky penisu lze chirurgicky upravit. Je to ale hodně zajímavý zákrok, při kterém si musíte nechat řezat do penisu.
 • vyhledat odbornou lékařskou pomoc – je sice nepříjemné pro každého chlapa mluvit o takovém tipu problému s cizím člověkem, ale existují lékaři, kteří přímo řeší a léčí problém s předčasnou ejakulací.

Tip od vaší sexuoložky!

Na prodloužení erekce a pro opakovaný a kvalitní sex doporučujiZerex Extralong - 9 zaručených způsobů, jak zabránit předčasné ejakulaci

TIP: získejte slevu 50Kč na Extralong, použijte kupón „dog2“!

Shrnutí

Každý chlap by měl zažívat dokonalý sexuální prožitek. Nikdo ho však nemůže mít ideální pokud se udělá hned při vniknutí do vagíny nebo po pár sekundách. S tím se určitě neuspokojí nikdo. Hlavně pokud máte připraven nádherný večer se svou partnerkou. Třeba vyzkoušet všechny dostupné možnosti, abyste dokázali u své partnerky dosáhnout kvalitní a nezapomenutelný orgasmus.

Add Comment

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..