7 vlastností ženy, kterou by muži nosili na rukou: Po takové partnerce touží!

 

Měla by být rozumná nebo trochu naivní? Vyzrálá nebo formovatelná? Odhalili jsme, jaká by měla být žena, kterou chlapi nosí na rukou (a už nikdy nepustí).

Ví, co chce

Tato holka má názor na život. Nevystupuje postoje svých kamarádek, které zaslechla na kávě ani se hloupě neopičí po momentálním trendu. Její názory jsou natolik silné, že to nepotřebuje. Umí se prosadit a každého v momentě přesvědčí, že na to má.

Je ji za co obdivovat

Kromě toho, že si stojí za svým, je vyzrálá, vyrovnaná a úspěšná v svém oboru. Kolegové mají před ní respekt a váží si ji. Nepotřebuje si vymýšlet historky o životě, má co-to odžité a umí se s vámi bavit na úrovni. Ať už jde o problematiku druhé světové války nebo nadpojených vlasů. Je ostřílená, přemýšlivá a nikdy svému chlapovi ve společnosti neudělá ostudu.

Není vulgární

Nekouří na ulici ani se na party neopije pod obraz Boží. Nenosí glitrované gelové nehty ani dvoubarevné vlasy. Nadávkám se vyhýbá a zbytečně se s nikým nehádá, je tedy velká šance, že muže nikde neztrapní.

Stará se o sebe

I při velkém spěchu každodenního života si umí najít čas na sebe. Dopřeje si kosmetiku, má krásně upravené nehty, voní nevtíravým parfémem a dá si záležet na dokonalém účesu. Zná trendy, značky a umí se ve světě módy dokonale orientovat.

Sportuje a nemá komplexy

Pokud jdete na lyžovačku, nesedí v Aprés sky baru, ale ukazuje svou šikovnost na sjezdovce. Rada si zahraje i sport nebo squash. Muži se s ní nenudí, je to partnerka do vozu i do kočáru. Na její figuře vidět, že volný čas netráví před televizí s čipsy, ale zná také kouzlo posilovny. Není přehnaně stydlivá, ani arogantní, přesně ví, co si může dovolit. Svou postavu ve společnosti ráda předvede, ale zná hranice.

Není hysterka

Muž se o ni může opřít, není mu přítěží, spíše je to rovnocenný partner na rozhovor i do života. Netáhne od něj peníze, ale zná svou cenu. Není to Ufňukaná ani hysterická žena, od níž partner po čase táhne. Nehádá se jako o život, ví, že věci se řeší nejlépe v klidu.

Je věrná

Nepotřebuje aférky ani románky bez budoucnosti. Pokud si jednou vybere partnera, je mu věrná a buduje vztah na pevných základech. Je to milující máma a partnerka, pro kterou se vyplatí žít. Pro rodinu udělá cokoliv.

Líbil se vám článek o Ideální žene, sdílejte ho

Add Comment

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Age Verification

By clicking enter, I certify that I am over the age of 21 and will comply with the above statement.

Enter

Or

Exit
Always enjoy responsibily.