7 lahodných vůní, z nichž muži slintají

Vůně ženy o ní hovoří více než její rukopis.  – Christian Dior

7 lahodných vůní, z nichž muži slintají

Ktoré vůně přitahují mužů nejvíce? Zjištění jsou překvapivé. Pánové milují nejen vůně parfémů, ale i aroma běžných potravin (pečivo, sladkosti či ovoce). Existuje však mnoho kvalitních voňavek, které probudí v mužích takříkajíc pudy divokého zvířete. Pro nositelku takového parfému je muž ochoten snést modré z nebe. Magazín topky singles představuje 7 top vůní, kterými muže určitě dostanete. I tak však muži nejvíce milují vůni ženského těla.

1. Vůně vanilky

Vanilka je staletí považována za přírodní afrodiziakum. Už v roce 1700 ji lékaři doporučovali svým mužským pacientům s cílem zajistit jejich potenci. Samotní muži tvrdí, že tato sladká a příjemná vůně má euforizující účinek, který navodí smyslnou náladu.

Parfém: Shalimar By Guerlain

Vanilková vůně nedělá ze ženy sladkou panenku, ale sexy divu. Existuje mnoho vanilkových parfémů, ale například Shalimar By Guerlain je inspirován láskou indického císaře ke své ženě, pro kterou postavil slavný Tádž Mahal. Tato lahodná vůně je svěží a lehká. Spojení základních tónů vanilky a kadidla doplňují smyslné a měkké tóny citronu s bergamotem.

2. Vůně sladké koblihy a lékořice

Tato sladká kombinace zvýšila vzrušení u více než 30% mužů. Netřeba se divit, vždyť i chlapi mají slabost pro sladké.

Parfém: Dementer Fragrance Library ‚s Licorice

Tato slaďoučká kombinace vůní má pro každého něco. Zajisté v ní najde to své i objekt Vaší touhy. Nejste si touto vůní jistá? Zvolte pěnu, případně přidejte do koupele pár kapek koupelového oleje. Skvělou volbou je i sprchový gel s touto vůní. Kombinace této jemné vůně s Vaším oblíbeným parfémem ho přivede k šílenství.

3. Vůně dýňového koláče

Vůně dýňového koláče, a zejména v kombinaci s vůní levandule, zvýšila vzrušení téměř 40% mužů. Pánové reagovali pravděpodobně na vanilku a skořici, které dýňový dezert obsahuje. Obě tyto ingredience mají afrodisiakální účinky.

Parfém: Bath & Body Works Sweet Cinnamon Pumpkin

Nevíte, kde sehnat přípravek s touto netradiční vůní? Vsaďte na Bath & Body Works Sweet Cinnamon Pumpkin. Je to sladká a zároveň pikantní kolekce obsahující sprchový gel, tělové mléko a osvěžující tělový sprej. Jde o lehkou vůni, která vznikla spojením dýně, skořice, jablek, brusinek a hřebíčku. Když ji zachytí mužský nos, rozhodne po Vás zatouží.

4. Vůně pomerančů

Citrusové vůně vyvolaly vzrušení u téměř 20% mužů. Možná je to i proto, že vypovídají o vášnivé ženě.

Parfém: Boss Orange

Vůně od Hugo Boss, kterou prezentuje herečka Sienna Miller, zaútočí na pánské smysly špičkovými tóny sladkých jablek a jemnou vůní pomerančových květů. Základ tvoří santalové a olivové dřevo, ale také krémová vanilka.

5. Vůně popcornu

Ano, správně. Představa pohodového filmového večera s krásnou ženou a popcornem je určitě lákavá. Ukázalo se, že muži si dokáží s vůní popcornu vytvořit asociace, a proto je pro ně vůně tohoto slaného a křupavého občerstvení vzrušující. A možná si představují, že film raději ani nepustí, protože by je mohl rozptylovat. Pokud se tedy Vaše online randění posune na vyšší úroveň, a tedy na intimní shlédnutí filmu, popcornové vůně je nezbytností. 🙂

Parfém: Dementer Fragrance Library ‚s Popcorn

Opět jsme u unikátních parfémech značky Dementer Fragrance Library. Tento parfém voní doslova jako popcorn. Připravte se na „filmový“ večer ve vaší ložnici (nebo kdekoli jinde).

6. Vůně čokolády

Výzva pro všechny „čokoholiky“. Čokoláda rozhodně nemůže chybět. Muži ji milují, a proto, pokud budete vonět po čokoládě, budete neodolatelná.

Parfém: Serendipity 3 serendipitous

Chcete vonět jako sladká čokoládka? Odpovědí je parfém serendipitous od Serendipity 3. Zapomeňte na čokoládu, čokoládovou zmrzlinu či horkou čokoládu. Proč byste jí zosobněním nemohli být právě Vy? Tento parfém voní jako čokoláda s náznaky vanilky a pomerančů. Pokud je Váš partner milovník sladkého, bude se při Vás tát.

Kráska v župane7. vůně konvalinek

Muži reagovali i na vůni, která nepochází z kuchyně. Tento něžný bílý kvítek vydává lehkou vůni, kterou muži milují. Tato aroma zvýšila vzrušení u 11% mužů.

Parfém: Eternity Summer by Calvin Klein

Muži jen těžko odolají pohodové a svěží květinové vůni konvalinky spojené s vůní růžové pivoňky a frézie. Krémové pižmo a bílý jantar dodávají tomuto parfému přitažlivost a grapefruit se zázvorem udržují jeho svěžest. Je to ohromující a neodolatelný parfém.

Překvapila Vás nějaká vůně a její vliv na muže? Máte s některou z nich zkušenosti? Jak na ni muži reagovali? Ještě jste to nestihli zjistit? Seznamka je místo, kde si dohodnete rande a můžete dovolit nějakému šťastlivci přivonět k lásce.

5/5 - (1 vote)

Add Comment

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..