6 pravidel jak uspokojit muže v posteli, o kterých ženy nevědí

Páni od žen v posteli něco očekávají, no ženy o tom nevědí. Je to i proto, že nechtějí partnerům diktovat, jak se mají chovat. Muži jsou ale ve své podstatě docela jednoduché bytosti.

Jak uspokojit muže

Jednoduché jsou i pravidla, jak uspokojit muže. Nechtějí se ženami dělat nic pobuřující nebo divoké, ale sem tam přece jen zatouží po nějaké dobrodružné „Kovbojce“. Prozradíme všem zvědavým dámám pár veřejných tajemství, které muži touží při sexu odkrýt.

1. Chtějí, abyste mluvili neslušně

Není třeba komentovat vše, ale divili byste se, co dokáže udělat s chlapem několik dobře umístěných neslušných slov. Ne každé to může být po chuti, ale nemusíte nic sílit, ani zacházet příliš daleko za zónu svého pohodlí. Slova a fráze jako „mokrá“, „cítím se dobře“, „tvrdý“ mohou udělat zázraky. Vyhněte se lékařským výrazem typu: „Mohu potvrdit, že tvůj penis je uvnitř mé vagíny.“ Toto nebude vzrušující určitě pro žádného muže.

2. Chtějí, abyste občas převzali kontrolu

Existuje jen málo vzrušujúcejších věcí než ženy, které vědí, co chtějí. Je mnoho různých způsobů, jak to dát chlapovi najevo. To neznamená, že musíte použít bič a kožené pouta (ale můžete). Může to být něco jednodušší. Například si na něj sedněte, zatlačte ho na postel a Vaše „zbraně“ nechte houpat nad jeho hlavou, když je už téměř na vrcholu. Určování střídání poloh může být také velmi vzrušující. Podobně jako u neslušnosti, ani zde to nemusí být nic složité nebo vulgární.

3. Chtějí, abyste iniciovali nové polohy

Mužů vzrušuje poznání, že chcete vyzkoušet něco nového. Pokud existuje nějaká poloha, kterou byste chtěli vyzkoušet, navrhněte mu ji. Nemusí to být něco extrémně kreativní, propracované a gymnastické, ale stačí, aby se to vymykalo ze stálice jako je misionář nebo pes. Nemějte obavy, muž na to vždy zareaguje s nadšením.

4. Chtějí překvapení

Někteří muži se mohou zaleknout, pokud začnete uprostřed sexu vytahovat zpod matrace vibrátor, ale přidat erotické hračky, které dají Vašemu milování jiný rozměr, není nikdy špatný nápad. Nejlepší překvapení je takové, které připravíte Vy sama. Čekejte ho doma na schodech v sexy prádle a začněte milování přímo zde. Můžete si vybrat i ze široké nabídky erotických kostýmů či pomůcek. Pamatujte však na to, že některé mohou být Vašemu partnerovi proti srsti. Ověřte si dopředu, co by ho mohlo lákat.

5. Chtějí Vás sledovat

Vizuální stimulace chlapa vždy dostane. Pokud převezmete iniciativu a zvolíte si pozici navrchu, dovolíte mu sledovat a hladit Vaše prsa. To muže neskutečně vzrušuje. Alternativou je možnost těžit při každé poloze z dobře umístěného zrcadla, kde můžete získat zcela jiný pohled na celou akci. Pokud patříte dobré jedlok tím odvážnějším, nechte muže dívat se, když se sama hladíte. A pokud ho chcete přivést k šílenství, nedovolte mu, aby se Vás tehdy dotýkal nebo Vás líbal. Výhodu to má i pro Vás, protože Vás to může dovést až k orgasmu.

6. Chtějí, abyste je krmili pizzou

Sex a dobré jídlo je pro muže na vrcholných příčkách soukromého žebříčku. Pokud se postaráte nejen o jeho uspokojení, ale také o žaludek, získáte si ho na plné čáře. A pokud ho po vášnivém sexu nakrmíte pizzou přímo v posteli a nahá, co víc by si mohl přát? Dobré jídlo je způsob, jak uspokojit muže i mimo postele.

Vyzkoušíte některou z našich rad? Chtěli by ste, ale nemáte s kým? Vášní nabitého partnera můžete hledat také v erotické seznamce. Odhalili jsme Vám, po čem muži touží, ostatní je už jen na Vás.

5/5 - (9 votes)

Add Comment

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..