10 kuriozit o penisu, které změní váš pohled na sex: Tyto fakta jste určitě ani netušili

Neuvěříte, jaká velikost penisu dokáže uspokojit ženu, ani co všechno si muži mohou přivodit masturbací!

Věděli jste, že rychlost ejakulátu je téměř identická jako povolená rychlost v obci?

1. Chcete vědět, kolik orgasmů dokáže dosáhnout jeden muž během hodiny? Až neuvěřitelných šestnáct! Přemýšlíte nad frekvencí? Na jedno číslo má necelé čtyři minuty!

2. Nejdelší penis světa měří neuvěřitelných 48,3 cm a jeho majitelem je americký pornoherec, který si říká „Long“ Don John.

3. Jen něco přes päťtisícky mužů této planety se může pochlubit nástrojem lásky, který v ztopořeném stavu přesahuje délku třicet centimetrů.

4. Stěžujete se na velikost mužnosti vašeho milence? Dejte si pohov. Při poruše, která se nazývá kongenitální hypoplazie, je penis skrytý uvnitř pubické oblasti a není vůbec vidět!

5. Podle sexuologů dokáže ženu uspokojit již penis měřící dva a půl centimetru! Nevěříte? Chyba! Odborníci totiž tvrdí, že právě za poševním vchodem se nachází nejvíce nervových zakončení, způsobujících rozkoš. Takže, na výroku o malém „Kašpárka“ možná přece něco bude.

6. V říši zvířat se největším penisem vzhledem k tělesným rozměrům pyšní měkkýš Lepas Annatifera. Jeho penis je až štyridsaťdvakrát větší než on sám. Absolutně největším údem disponuje zas Plejtvák obrovský. Jeho penis měří tři metry!

7. Pět metrů a 71 centimetrů. Přesně tolik měřil nejdelší výstřik ejakulátu, patřící jistému Horstu Schultzovi. Úctyhodné číslo, co říkáte?

8. Víte, jakou rychlost má mužské semeno při cestě „ven“? Dosahuje téměř padesát kilometrů za hodinu!

9. Při sexu muž uvolní o dvacet procent ejakulátu více než při onanování. Při milování je pro chlapy orgasmus čtyřikrát lepší než při masturbaci.

10. Podle švýcarského lékaře Simona Andrého Davida si dokonce přílišným sebeuspokojováním muž může přivodit tuberkulózu, problémy s páteří, vředy či kruhy pod očima. Dotáhněte toho vašeho do postele tak často, jak se dá!

Rate this post

Add Comment

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..